Керівництво компанії

Вернер Бауманн

Verner Baumann Zoom image

Вернер Бауманн, член Ради директорів Bayer AG з 1 січня 2010 року.

Він відповідальний за стратегічне планування та розвиток портфелю продуктів в компанії, а також за управління регіонами Європи, Близького Сходу та Африки.

 

 

Вернер Бауманн народився 6 жовтня 1962 року в Крефельді (Німеччина). Закінчивши економічний факультет Рейнсько-Вестфальського технічного університету Ахена та Кельнський університет, у 1988 році почав роботу в Bayer AG. На початку своєї кар'єри він займав пост у корпоративному департаменті фінансів у Леверкузені. У 1991 році був переведений до підрозділу Bayer Hispania Comercial у Барселоні (Іспанія) на посаду контролера. Згодом, у 1995 році, зайняв пост помічника керуючого директора.

Рік по тому п. Бауманна перевели в Bayer Corporation у Террітаун (Нью-Йорк), а потім призначили головою глобальної організації з комерційного планування та адміністрування (Business Planning and Administration) підрозділу Diagnostics Business Group.

У липні 2002 п. Бауманн повернувся до Німеччини та став членом Виконавчого комітету і головою організації Central Administration & Organization підрозділу Bayer HealthCare. У жовтні 2003 року був призначений членом Ради директорів нещодавно сформованого підрозділу Bayer HealthCare AG. Одночасно Бауманн займав пост директора з персоналу компанії. На пості члена Ради директорів і директора з персоналу Bayer HealthCare Pharmaceuticals (Берлін, Німеччина) з 2006 по вересень 2009 року він брав активну участь в інтеграції компанії в зазначений підрозділ корпорації. З 1 січня 2010 року він був включений до складу Ради директорів Bayer AG.

Вернер Бауманн одружений, виховує чотирьох дітей.