Керівництво компанії

Ліем Кондон

Liam Condon Zoom image

Керівник підрозділу Crop Science

 

Ліем Кондон - член Ради директорів Bayer AG і керівник підрозділу Crop Science, зі штаб-квартирою в м. Монхайм, Німеччина, з 1 січня 2016 року він також відповідає за відділ Animal Health.

 

Пан Кондон народився 27 лютого 1968 в Дубліні, Ірландія.  Він вивчав міжнародний маркетинг та лінгвістику  в Дублінському Міському Університеті та в Берлінському Технічному Університеті. Окрім англійської та німецькою мов, він також володіє гельською, французькою, японською та китайською.

 

Одразу після навчання пан Кондон приєднався до колишньої компанії Schering AG та обіймав різні позиції у відділах продажів та маркетингу в терапевтичному напрямку гінекології в Німеччині. Потім п'ять років він працював в якості керівника бізнес юніту в м. Осака, Японія. Після повернення до Німеччини, Кондон став Регіональний директором з маркетингових та медичних питань в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та на Близькому Сході в Schering в Берліні. У лютому 2005 року він був призначений Керуючим директором компанії Schering в Китаї.

 

Після того як Bayer придбав Schering, пан Кондон був названий Віце-президентом підрозділу HealthCare в Китаї в листопаді 2006 року.  В 2007-2009 роках, він був Керуючим директором Bayer HealthCare та Генеральним директором компанії Bayer Pharma в Китаї. У січні 2010 року Ліем Кондон був призначений Кееруючим директором Bayer HealthCare в Німеччині та представником Bayer Schering Pharma в Німеччині. У грудні 2012 року, він став Головою Ради Директорів Bayer CropScience AG.

Пан Кондон є членом Ради директорів CropLife International, Асоціації сільськогосподарської промисловості.

 

Ліем Кондон одружений та має двох синів.