Керівництво компанії

Д-р Хартмут Клусік

Керівник з питань управління персоналом, технологій та сталого розвитку бізнесу

 

Д-р Хартмут Клусік – член Ради Директорів компанії Bayer AG з 1 січня 2016 року з відповідальністю за управління персоналом, технології та сталого розвитку бізнесу. Також пан Клусік являється Директором з трудових відносин компанії.

 

Пан Хартмунд народився 30 липня 1956  в м. Нідервальд, Німеччина. Після закінчення навчання  з хімічного напрямку та отримання докторського ступеня  в Університеті Філіппса в м. Марбург, Німеччина, він почав свою професійну кар'єру в Wolff Walsrode AG, дочірній компанії Bayer в 1984 році в якості менеджера лабораторії. Потім він працював в якості керівника операційного відділу у різних виробничих приміщеннях в Wolff Walsrode. У 1990 році він був переведений в Bayer AG та був призначений Керівником виробництва засобів захисту рослин компанії в Бразилії.

 

За цим призначенням послідували  позиції в Сполучених Штатах та Австралії. У 1997 році, пан Клусік очолив виробництво активних інгредієнтів для захисту в м. Дормаген та Ельберфельд, беручи також на себе глобальну відповідальність за виробництво активних інгредієнтів у Bayer CropScience в м. Монхайм з 2002 року. На початку 2005 року д-р Клусік переведений в Bayer HealthCare в якості Голови комітету з технічної експлуатації. Він був включений до Виконавчого комітету Bayer HealthCare в липні 2005 року і був відповідальним за поставку продукції.

 

З листопада 2005 року до свого призначення в Раду директорів Bayer AG, пан Хартмут був членом Ради директорів Bayer HealthCare AG і став Директором з трудових відносин  станом на жовтень 2009. З березня 2011 року він був також Директором з трудових відносин та членом Ради директорів Bayer Pharma AG.

 

Хартмут Клусік одружений та має двоє дітей.