Керівництво компанії

Еріка Л.Манн

Erica L. Mann Zoom image

Керівник підрозділу Consumer Health

 

Еріка Л. Манн – член Ради директорів Bayer AG і керівник підрозділу Consumer Health (безрецептурні препарати), зі штаб-квартирою в м. Базель, Швейцарія, з 1 січня 2016 року.


Пані Манн народилася 11 жовтня  1958 року в м. Ферініхінг, Південна Африка, 11 жовтня, 1958. Еріка має вищу освіту в області аналітичної хімії та маркетингу управління Інституту управління маркетингом в Йоханнесбурзі, Південна Африка.
Вона почала свою кар'єру в 1982 році з посади медичного представника в компанії Eli Lilly&Company в Південній Африці. Далі пані Манн займала позиції у відділі маркетингу в компаніях Johnson & Johnson та Lederle Laboratories. У 1992 році вона очолила фармацевтичний бізнес Lederle в Південній Африці, потім приєдналася до компанії Wyeth в ролі Виконавчого директора  Південної Африки та Суб-Екваторіальної Африки з 1994. До 2009 року вона обіймала посади ще з вищим рівнем відповідальності. У 2003 році пані Манн була призначена Керуючим директором компанії Wyeth в Австралії та Новій Зеландії, де вона вивела на ринок значущі препарати.


У квітні 2009 року Еріка була призначена Старшим Віце-президентом напрямку Nutritionals. Після того, як компанія Pfizer придбала компанію Wyeth, пані Манн переїхала до США, де вона стала Президентом та Генеральним директором підрозділу Nutritionals в компанії Pfizer та членом Управлінської ради компанії. У березні 2011 року вона приєдналася до Bayer HealthCare в якості керівника підрозділу Consumer Care і була призначена членом Виконавчого комітету Bayer HealthCare  в той же час.


Еріка Л. Манн обіймала керівні посади в різних галузевих організаціях, у тому числі Південно-Африканській асоціації фармацевтичних виробників (PMA), Асоціації лікарських засобів Австралії (Medicines Australia) та Міжнародної асоціації виробників дитячого харчування (International Association of Infant Food Manufacturers). В даний час вона очолює Світову асоціацію індустрії самолікування, (the World Self Medication Industry Association), яка представляє інтереси виробників безрецептурних препаратів на глобальному рівні.


Еріка Л. Манн має двох дорослих дітей.