Керівництво компанії

Кемаль Малік

Camel Malik Zoom image

Член Ради Директорів компанії Bayer AG з 1 лютого 2014 року, відповідає за інновації та діяльність концерну в регіоні Північна Америка.

Кемаль Малік народився 29 вересня 1962 року в м Слау, у Великобританії. Отримав освіту у лондонського університету, який закінчив зі ступенем бакалавра медицини та бакалавра наук.Почав кар'єру в області клінічних досліджень, пропрацювавши кілька років у медичному центрі Northwick парк та клініці Hammersmith Hospital. Пізніше приєднався до англійської фармацевтичної компанії Bristol-Myers Squibb, де займався питаннями медицини та клінічними дослідженнями.

У 1995 році Кемаль Малік став частиною команди Bayer AG, очоливши підрозділ Metabolism and Oncology Europe, яке було перетворене згодом в Pharmaceuticals Business Group. Потім обіймав посаду директора з глобального медичного розвитку, а після - посаду директора з глобального розвитку.

З 1 липня 2007 року, до обрання в Раду Директорів, пан Малік входив до складу Виконавчого комітету Bayer HealthCare AG, також керував відділом глобальних розробок і очолював пост директора з медичних питань фармацевтичного підрозділу.