Управлінська Рада Байєр в Україні

Столярська Олеся

Керівник юридичного департаменту в ТОВ «Байєр» в Україні

Stolyarska OlesyaОлеся Столярська закінчила Мукачівський юридичний ліцей у 2002 році, переможець всеукраїнських олімпіад з правознавства 2001 та 2002 років. Навчалася на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка, який закінчила в 2007 році, отримавши ступінь магістра права з відзнакою.
 
Свою кар’єру Олеся розпочала в 2006 році в ВАТ «Концерн Галнафтогаз» (м. Львів), а згодом підвищена до посади керівника відділу правового забезпечення Кіровоградської та Рівненської філії.
 
Впродовж 2008-2013 років Олеся займалася юридичною практикою в міжнародній фірмі “Beiten Burkhardt”. В 2013 році завершила магістерську програму Університету Гумбольдта в Берліні, де отримала ступінь магістра права (LL.M.) за спеціальністю «право Німеччини» та проходила стажування в Берлінському офісі компанії “Beiten Burkhardt”. З січня 2014 року перейшла працювати до французької юридичної фірми “Gide”, у якій здійснювала юридичний супровід міжнародних компаній і фінансових інституцій.
 
До компанії «Байєр» Олеся приєдналась в липні 2016 року на посаду керівника проектів і програм з вдосконалення операційної діяльності. Очолює юридичний департамент компанії «Байєр», починаючи з лютого 2017 року.