Управлінська Рада Байєр в Україні

Олена Володимирівна Зубко

Керівник підрозділу Consumer Health

Olena ZubkoОлена Володимирівна закінчила Український медичний університет та згодом продовжила освіту в Міжнародній академії розвитку персоналу.

Олена Володимирівна розпочала свій кар’єрний шлях з роботи терапевтом в Українському Науковому Інституті Ендокринології у 1993 році. Але вже через рік вона увійшла у фармацевтичний бізнес у якості медичного представника в індійській компанії “Ranbaxy”.

З 1995 по 1997 рік Олена Володимирівна була представником Zeneca Pharmaceuticals (Великобританія) в Україні, а з 1998 по 2000 рік – керівником українського представництва Лабораторій Фурньє (Франція).

З 2000 року вона розпочала роботу в українській компанії «Фармак» на позиції бренд-менеджера, і у 2001 році стала керівником відділу реклами.

У 2002-2005 роках на позиції бренд-менеджера рецептурних препаратів у компанії “Sandoz/Lek” Олена Володимирівна спромоглася досягти річного двозначного зростання продажів призначених брендів, а також під її керівництвом пройшов успішний перевипуск препарату Ferrum Lek.

З березня 2005 по грудень 2007року вона займала посаду керівника відділу маркетингу у представництві “Onyx-Pharm” в Україні.

З 2007 року і по сьогоднішній день Олена Володимирівна керує підрозділом безрецептурних препаратів Consumer Health (безрецептурні препарати) у ТОВ «Байєр».