Управлінська Рада Байєр в Україні

Франк Хатке

Керівник Аграрного підрозділу в Україні.

Ів Піке

Франк Хатке народився в м. Хейлігенштадт (Німеччина) 11 липня 1961 року. Закінчив університет Мартіна Лютера в Галле /Віттенберзі за спеціальністю агроном у 1987 році. 

 

Після отримання диплому Франк розпочав свою кар’єру в місцевій раді Хейлігенштадта як керівник із захисту рослин. Із 1989 по 1990 роки Ф. Хатке працював керівником агрономічного відділу на великій фермі у Східній Німеччині.

 

У 1990 році Франк розпочав свою кар'єру в компанії Bayer AG на посаді торговельного представника. Протягом наступних декількох років він займав різні посади у відділі продажу. А у серпні 1997 року – був призначений начальником відділу продажу в Східному регіоні. 

 

У 1998 році пан Франк обійняв посаду регіонального координатора країн Північної Європи в штаб-квартирі в Монхаймі. Через чотири роки, у 2002 році, його перевели на посаду керівника відділу продажу в новоствореному підрозділі Crop Science у Німеччині.

 

У вересні 2015 року Франк був переведений у французьке представництво компанії Bayer в Ліоні, де він працював керівником портфельного управління фруктів та овочів і комерційним менеджером протягом року. 

 

У грудні 2016 року пана Франка призначили керівником регіонального маркетингу в країнах Центральної та Східної Європи і він переїхав до Польщі.

 

Із лютого 2018 року Франк Хатке, на додачу до основних обов'язків, очолює підрозділ Crop Science в Україні.

 

Пан Франк одружений і має двох дітей.