Корпоративна соціальна відповідальність Байєр в Україні

Традиції компанії в області соціальної і корпоративної відповідальності зародилися більше 100 років тому. Згодом змінювалися проекти, сфери діяльності, але головний принцип залишався незмінним — програми, які реалізує концерн, повинні приносити користь людям і навколишньому середовищу в тих місцях, де веде свою діяльність компанія «Байєр». 

 

В Україні ми також активно підтримує соціальні проекти , які, в першу чергу, спрямовані на покращення умов та якості життя дітей.

 

Дитячий будинок  в м. Новоград-Волинську

 

Спорудження харчоблоку

З 2008 по 2014 рік ТОВ «Байєр» активно підтримував проект будівництва харчоблока для будинку малюка в Новоград-Волинську.

Завдяки спільним зусиллям та плідній підтримці інших партнерів нам вдалося збудувати та облаштувати харчоблок корисними, комфортними та сучасними приладами та технікою.

Ми пройшли довгий шлях з 2008 року, рухаючись крок за кроком до спільної мети.

Ми вдячні всім партнерам проекту та сподіваємося, що збудований харчоблок буде служити довго для кращого життя діток Будинку Малюка в Новоград-Волинську.

 

Програми раннього розвитку дітей

Компанія «Байєр» регулярно відвідує дитячий будинок з різними програмами розвитку та дозвілля дітей.

Разом з волонтерами молодіжної  організації УMCA ми організовуємо такі заходи як: арт-терапія для малюків, командні ігри, вистави лялькового театру, музичні та розважальні ігри.

Окрім того, самі співробітники компанії «Байєр» активно підтримують малюків, надаючи їм медикаменти, продукти харчування, розвиваючі іграшки та літературу.

 

Дитячий садок в с. Центральному (Миронівський район)

 

У 2014 році компанія «Байєр» запустила проект по облаштуванню дитячого садочку. В рамках даного проекту за підтримки місцевої громади було виявлено нагальну необхідність підготовки приміщення до опалювального сезону. У зв’язку  з цим компанія «Байєр» ініціювала встановлення пластикових вікон та дверей для дошкільнят.

Таким чином, ми облаштували приміщення технічного та житлового призначення 9 вікнами та вхідними дверима. Завдяки цьому ми забезпечили дітям та працівникам садочку теплу та комфортну зиму.