Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність

Традиції Bayer в області соціальної і корпоративної відповідальності зародилися більше 100 років тому. Згодом змінювалися проекти, сфери діяльності, але головний принцип залишався незмінним — програми, які реалізує концерн, повинні приносити користь людям і навколишньому середовищу в тих місцях, де працює Bayer. 

 

Відповідальний бізнес

Корпоративна соціальна відповідальність Bayer — це 300 різних проектів у більше ніж 150 країнах світу. На цю діяльність компанія витрачає близько 50 млн євро щорічно. Bayer реалізує програми в сфері освіти і досліджень, захисту навколишнього середовища і охорони здоров'я, культури та спорту.

Так, Bayer добровільно проводить масштабне тестування недорогих лікарських засобів, здатних перемогти масові захворювання (наприклад, туберкульоз) у країнах з нерозвиненою економікою. Декілька років тому у США успішно стартувала освітня програма Making Science Make Sense, у рамках якої силами співробітників компанії проводиться цілий ряд заходів, спрямованих на підвищення знань різних груп населення в області природніх наук. Поступово програма вийшла за рамки американського континенту і сьогодні успішно працює в більше ніж 15 країнах світу.