Політичні принципи Bayer

 Zoom image

Bayer: Science For A Better Life. Bayer бере на себе зобов'язання перед суспільством і зобов'язується використовувати науку як потужний інструмент для вирішення найскладніших глобальних проблем. Як інноваційна компанія, Bayer безупинно генерує нові ідеї, здатні задовольнити актуальні потреби сучасного суспільства. Це ми і називаємо інноваціями.

Здатність компанії поставляти на ринок інноваційні рішення багато в чому визначається політичними умовами. Ми приймаємо свою роль — роль соціально і етично відповідального громадянина світового співтовариства — і намагаємося забезпечити переваги для співтовариств, у яких живемо. Компанія Bayer усвідомлює, що використання такого потужного інструменту, як наука, вимагає особливої обережності та обачності. Наша правозахисна діяльність здійснюється прозоро ( відповідно до кодексу поведінки), відкрито та у повній відповідності з корпоративною політикою законослухняної та відповідальної поведінки.Існує п'ять напрямків діяльності, у яких особливо помітний політичний вплив:

Innovation at Bayer

Інновації


Бюджет на НДДКР компанії Bayer Bayer неможливо порівняти з бюджетом на наукові дослідження жодної іншої хімічної або фармацевтичної компанії в рідній країні Bayer, Німеччині. Ми підтримуємо політичні механізми, які сприяють інноваціям, активно захищаємо інтелектуальну власність наших фахівців у всіх країнах світу. Так, у Німеччині компанія Bayer виступає за надання податкових пільг особам,які інвестують кошти в НДДКР. 

Social tecnologies and products

Соціальне освоєння технологій і продукції


Добробут суспільства тісно пов'язаний з можливістю створювати та використовувати нові технології. Компанія Bayer впевнена, що наукові дослідження можна використовувати для визначення ризиків і переваг тих або інших технологій і товарів. В інтересах компанії Bayer — знайти та запропонувати людству безпечні рішення для проблем сьогоднішнього і завтрашнього дня. Інвестиції в технології та виробничі об'єкти здійснюються десятиліттями, рахунок іде на мільйони, якщо не мільярди євро. Отже, компанії Bayer дуже важливо бути впевненою в стабільності політичної ситуації та можливості планувати в такій довгостроковій перспективі. Це можливо тільки у випадку повсюдного освоєння безпечних нових технологій сучасним суспільством.

 

 

health care systems

Стійкі системи охорони здоров'я


Суспільство в різних країнах світу шукає нові способи організації системи охорони здоров'я. Основне завдання — контролювати витрати і у той же час надавати високоякісні медичні послуги, зберігати і примножувати інноваційний потенціал фармацевтичного сектору.
 

Energy saving technologies

Політика компанії в області енергетики і захисту навколишнього середовища


У своїй місії «Science For A Better Life» («Наука для кращого життя») концерн Bayer AG чітко визначив свою роль як корпоративного громадянина, відповідального перед суспільством за свою діяльність. Відповідно до принципів стійкого розвитку, у нашій діяльності ми прагнемо знайти баланс між економічними, екологічними і соціальними перевагами. 

Chemicals restriction

Нормативні вимоги відносно хімічних речовин


Практично всі види хімічної продукції, виробництвом і продажем яких займається Bayer, зареєстровані відповідно до діючих стандартів, таких як нормативи REACH Європейського союзу або вимоги TSCA у США. Компанія Bayer усвідомлює важливість зазначених стандартів для захисту здоров'я людини і навколишнього середовища і неухильно дотримується їх. Нормативні вимоги відносно хімічних речовин повинні бути максимально ефективними і мінімально бюрократичними. Bayer підкреслює важливість наукового підходу до оцінки ризиків.