150 років Bayer: пісня для кращого життя

На честь 150-річчя компанії у співробітників Bayer була можливість представити свою інтерпретацію пісні “A Better Life”, яку написав відомий німецький композитор Ханс Штайнген спеціально для Bayer. Співробітники з 50 країн записали свою версію пісні, яка мала великий успіх усередині компанії, за підсумками світового голосування були визначені переможці. Тепер корпоративна пісня Bayer доступна для широкої аудиторії: у рамках місії “Science For A Better Life” усі виручені кошти були перераховані на рахунок Всесвітнього альянсу за чисті кухонні плити (Global Alliance for Clean Cookstoves), що керується Фондом сприяння Організації Об'єднаних Націй.

Щоб збільшити ресурси Всесвітнього альянсу за чисті кухонні плити (Global Alliance for Clean Cookstoves), Bayer зробив пісню «A Better Life», що  доступна для скачування в усьому світі у відомих онлайн-магазинах.

Усі кошти ( за винятком витрат на віщання і ліцензійні  платежі) перераховані у Всесвітній альянс за чисті кухонні плити, що керується Фондом сприяння Організації Об'єднаних Націй.

 

Завантажте «A Better Life» в iTunes

Завантажте «A Better Life» на musicload

Завантажте  «A Better Life» на Amazon

Проект

Всесвітній альянс за чисті кухонні плити  бере початок у 2010 році під керівництвом Фонду сприяння Організації Об'єднаних Націй і охоплює цілу низку установ ООН, донорів, НПО, громадянське суспільство і країн-партнерів. Альянс сприяє просуванню кухонних плит покращеної  конструкції, що працюють на біомасі, які можуть значно знизити рівень забруднення повітря усередині приміщень, а також плит, що працюють на біогазі, які дуже ефективно спалюють метан, який виділяється зі стічних вод і відходів тваринництва, у якості чистого побутового палива. Ця міжнародна некомерційна програма покликана забезпечити чистим паливом більше ніж 100 мільйонів домашніх господарств до 2020 року. Приблизно 40% від загальної чисельності населення – близько 2,7 млрд. людей – використовують деревину і гній як паливо для готування їжі та опалення. Кухонні плити покращеної конструкції скорочують споживання дров на 40% - 60% і виділяють набагато менше диму. Використання печей також виключає викид шкідливого диму, який має додаткові негативні наслідки для здоров'я у закритих приміщеннях.

Важлива інформація:


Пісню «A Better Life» виконано 10 переможцями в рамках проекту «Ювілейна пісня для Bayer». Пісня представлена не компанією Bayer, а  групою, що її виконує.