Співробітництво з професіоналами охорони здоров’я

Як компанія Байєр співпрацює з професіоналами охорони здоров’я

Фармацевтична галузь та професіонали охорони здоров’я співпрацюють у ряді напрямків: доклінічні розробки, клінічні дослідження, клінічна практика та результати лікування пацієнтів.

 

Будучи основною ланкою взаємодії з пацієнтами, професіонали охорони здоров’я можуть поділитись безцінним практичним досвідом щодо тактики ведення пацієнтів із різними хворобами та результатами лікування. Така інформація для нас є надзвичайно важливою, оскільки дозволяє оптимізувати наші зусилля, спрямовані на покращення ведення пацієнтів, результатів лікування та вдосконалення методів лікування.

 

 

Приклад співпраці 1: Клінічні дослідження. Пацієнтам потрібні належні лікарські засоби

 

Справжню користь пацієнтам з усієї величезної кількості медичних знань, накопичених у світі, може принести лише тісна співпраця наших експертів з зовнішніми дослідниками та професіоналами охорони здоров’я. Ми твердо переконані, що завдяки спільному використанню цих знань ми зможемо краще зрозуміти механізми основних хвороб та швидше розробити нові препарати для їх лікування. Лікар та інші професіонали охорони здоров’я проводять клінічні дослідження у дослідницьких центрах відповідно до протоколу клінічних досліджень, затвердженого відповідними органами охорони здоров’я, інституційними наглядовими радами та етичними комітетами. Відтак, вони є основною з’єднувальною ланкою з пацієнтами, що беруть участь у випробуванні, та відповідають за збір необхідних даних. Професійні знання та час, які професіонали та організації охорони здоров’я надають в рамках клінічних досліджень мають бути компенсовані.

 

 

 

  

Дізнатися більше про клінічні випробування 

 

 

Приклад співпраці 2: Сприяння навчанню лікарів. Пацієнтам потрібні найбільш обізнані лікарі

 

Компанія Байєр розробляє інноваційні лікарські засоби. Нові препарати мають бути впроваджені в лікарську практику з наданням належної інформації професіоналам охорони здоров’я для забезпечення їх належного застосування. Саме тому ми сприяємо навчанню професіоналів охорони здоров’я на різноманітних конгресах та тренінгах. Наданий таким чином доступ до сучасних медичних досліджень в свою чергу дозволяє лікарям призначати пацієнтам найкращі варіанти лікування. І лише в такому випадку ми можемо виконати свої зобов’язання щодо забезпечення належного застосування наших нових препаратів. Наукові заходи – це лише один з багатьох ресурсів для тривалого навчання лікарів.