Програма "Здоров'я від Байєр"

Умови Програми


«Здоров’я від Байєр»

 

1. Загальна інформація


1.1. Строкова соціальна знижкова Програма «Здоров”я від Байєр» (далі – Програма) розроблена та проводиться товариством з обмеженою відповідальністю «Байєр» (далі – ТОВ «Байєр»). Інформаційно-технічне забезпечення Програми здійснює товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРАДІГМ ГРУПА» (далі – ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА»).


1.2. Метою Програми є:

  •  Реалізація державної політики охорони здоров’я, спрямованої на зміцнення та збереження здоров'я населення, профілактику захворювань, зниження смертності від серцево-судинних захворювань, а також збільшення тривалості і підвищення якості життя населення;
  •  Забезпечення доступу пацієнтів до якісних лікарських засобів та підтримка пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, яким призначене відповідне лікування.

1.3.         Мета Програми досягається шляхом надання пацієнту в аптечному закладі (далі – Аптека) знижки на лікарські засоби в розмірі, що забезпечить доступність Товару для Споживачів на рівні не більше: Ксарелто (ривароксабан) 20 мг № 28 - 970 (дев’ятсот сімдесят) грн. з ПДВ, Ксарелто (ривароксабан) 15 мг № 42 - 1460 (одна тисяча чотириста шістдесят) грн. з ПДВ


 

1.4.         Основні положення Програми:


1.4.1. Участь у Програмі є безкоштовною для пацієнта.


1.4.2. Програма діє на всій території України до 31 серпня 2020 року.


1.4.3. Взяти участь у Програмі може будь-який пацієнт, який отримав рекомендацію лікаря щодо терапії лікарським засобом «Ксарелто» (ривароксабан) 20 мг №28 та (або) «Ксарелто» (ривароксабан) 15 мг №42.


1.4.4. Умови Програми поширюються на такі форми лікарського засобу «Ксарелто»:

  •  Ксарелто (ривароксабан) 20 мг № 28 (виробник: Байєр Фарма АГ, Німеччина/Bayer Pharma AG, Germany; фармакотерапевтична група: антитромботичні засоби).
  •  Ксарелто (ривароксабан) 15 мг № 42 (виробник: Байєр Фарма АГ, Німеччина/Bayer Pharma AG, Germany; фармакотерапевтична група: антитромботичні засоби).


1.5. Взяти участь у Програмі має право будь-який Дистриб’ютор лікарських засобів, а також будь-яка аптека за умови дотримання цими суб’єктами Умов Програми. Дистриб’ютори та аптеки можуть ознайомитись із Умовами участі у Програмі Дистриб’юторів та Аптек, зателефонувавши за номером телефону 0800210910.


1.6. Додаткову інформацію про Програму, можна отримати за телефоном: 0800210910.


1.7. Для інформаційно-технічного забезпечення Програми «ПАРАДІГМ ГРУПА» «використовує власне програмне забезпечення, власний сайт www.xap.com.ua та власну телефонну Гарячу Лінію (0800210910).


1.8.         ТОВ «Байєр» має право в односторонньому порядку змінювати Умови Програми (або припинити дію Програми), сповістивши про це ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» Дистриб’юторів та Аптеки, які беруть участь у Програмі, не пізніше, ніж за 30 календарних днів до початку дії нової редакції Умов Програми (або припинення дії Програми). ТОВ «Байєр» оприлюднює чинну редакцію Умов Програми за веб-адресами: www.bayer.ua, www.xap.com.ua.


 

2. Порядок реалізації Програми


2.1.         Умови Програми для пацієнтів:


2.1.1.     Програма передбачає зниження вартості терапії лікарським засобом «Ксарелто» для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, для яких лікарем рекомендована відповідна терапія:


2.1.2.     Зниження вартості лікарського засобу «Ксарелто» для пацієнта здійснюється у разі обов’язкового дотримання пацієнтом таких умов:


2.1.2.1.   Наявність у пацієнта рецепту лікаря на придбання лікарського засобу «Ксарелто»;


2.1.2.2.   Реєстрація пацієнта та отримання ним картки учасника Програми;


2.1.2.3.   Пред’явлення пацієнтом в Аптеці картки учасника Програми для її перевірки за допомогою пристрою для зчитування штрих-кодів та спеціального програмного забезпечення;


2.1.2.4.   Пацієнт придбаває не більш ніж 4 упаковки лікарського засобу «Ксарелто» не частіше, ніж один раз на два тижні;


2.1.3.     Строк дії картки учасника Програми дорівнює строку дії Програми.