Контакти компанії Bayer в Україні

Адреса головного офісу

 

ТОВ "БАЙЄР"
04071, Київ, вул. Верхній Вал 4-б

Телефон: +38(044) 220-33-00
Факс: +38(044) 220-33-01

Як нас знайти:

Інформація для споживачів

Якщо Ви бажаєте повідомити про побічну реакцію або скаргу на якість, які виникли при застосуванні лікарських засобів компанії "Байєр", Вам необхідно звернутися до свого лікаря, регуляторного органу в Україні, або надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com.

 

 

Інформація для співпраці

Вибір постачальників компанії "Байєр" відбувається на конкурсній основі. Відбір учасників конкурсу відбувається за рахунок регулярного аналізу ринку потенційних постачальників.
Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша компанія була включена до аналізу ринку, надсилайте інформацію про Вашу компанію на розгляд "Відділу закупівель" на електрону пошту: procurement.ukraine@bayer.com. При цьому варто зазначити сферу діяльності компанії (перелік робіт/послуг), історію існування, конкурентні відмінності.

Компанія "Байєр"  закликає всіх своїх постачальників і субпідрядників слідувати принципам Кодексу поведінки постачальника "Байєр"

Прихильність Кодексу є важливим фактором при оцінці і виборі постачальників. Більше того, ми очікуємо від своїх постачальників, що вони доведуть ці принципи по всьому ланцюжку поставок.

 

Зворотній зв’язок 
  

Використовуючи нижченаведену форму, Ви можете надіслати нам Ваші запитання або ж побажання. Будь ласка, виберіть розділ, який найближче стосується Вашого запитання.
На Ваш запит відповість наш компетентний спеціаліст.

Будь ласка, заповніть форму. Поля, позначені (*), є обов'язковими.