14 вересня 2017

Вольфганг Нікель - новий фінансовий директор «Байєр АГ»

26 квітня 2018 року Вольфганг Нікель (48 років) став новим членом ради директорів концерну «Байєр АГ». З 1 липня 2018 року він змінить Йоханнеса Дітча (55 років) на посаді фінансового директора компанії. У квітні цього року Дітч подав заяву на звільнення за власним бажанням з кінця травня 2018 року.


Біографія Вольфганга Нікеля


Вольфганг Нікель вже був на посаді фінансового директора в США та Нідерландах. Наразі він займає посаду виконавчого віце-президента і фінансового директора в компанії «ASML N.V.» у місті Вєльдховен в Нідерландах. Ця компанія є провідним постачальником світових літографічних систем для напівпровідникової промисловості. «Ми раді, що в особі Вольфганга Нікеля знайшли успішного менеджера з визнаним досвідом роботи у галузі фінансів та багаторічним досвідом роботи закордоном,» - сказав Вернер Венінг керівник Наглядової ради концерну «Байєр АГ». «Ми бажаємо пану Нікелю успіхів в його новій ролі».


Вольфганг Нікель народився 9 травня 1969 року в місті Хехінгені у Німеччині. Громадянин Німеччини. В 1992 навчався в дуальному університеті у Штутгарті, де отримав ступінь бакалавра за фахом бізнес адміністрування. В 2005 році пан Нікель здобув ступінь MBA у бізнес школі Маршала в університеті Південної Кароліни в Лос-Анджелесі. В 1992 році пан Нікель почав свою кар’єру на посаді консультанта і контролера у німецькій IT компанії «СерКон». В 1995 році Вольфганг приєднався до корпорації «Western Digital» у Каліфорнії, яка була провідним виробником жорстких дисків і інших пристроїв для зберігання даних. На початку своєї кар’єри пан Нікель працював менеджером з бізнес планування в Нідерландах, згодом – на посаді директора з бізнесу в США. У 2000 році пан Нікель був призначений на посаду фінансового директора в американську IT компанію «Converge». Два роки потому пан Нікель повернувся до компанії «Western Digital» на керівну фінансову посаду із широким спектром відповідальності. Пан Нікель також очолював напрямок «Міжнародних операцій» доки не був підвищений до посади фінансового директора в 2010 році. В 2013 році пан Нікель перейшов працювати в компанію «ASML» у Нідерландах на посаду виконавчого і фінансового директора. Він одружений і має двох дітей.


Довідка

Байєр: наука заради кращого життя


 

Байєр – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме – охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг продажів становив 46,8 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,7 мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). Більш детально: www.bayer.com


 

Контактні особи:
Тетяна Мозгова, телефон +38 (044) 220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com
Більше інформації на сайті  www.bayer.com