14 червня 2017

Компанія "Байєр" запускає новий засіб із біологічною складовою для захисту коріння кукурудзи від нематод

14 червня, Київ – Компанія «Байєр» презентувала сучасний протруйник з біологічною складовою у боротьбі із нематодами під назвою Пончо® Вотіво. Це перший зареєстрований в Україні інсектицидний протруйник для захисту молодих рослин кукурудзи з біологічною складовою. Завдяки цьому інноваційному рішенню, Пончо® Вотіво забезпечує не тільки захист від основних ґрунтових шкідників, але й здоровий розвиток кореневої системи. Він також надає достатній запас енергії рослині для повної реалізації її генетичного потенціалу.


Як показує практика, нематоди є надзвичайно шкодочинними для кукурудзи та можуть призвести до зниження врожайності зерна – від 10 до 30%. І хоча виявити і знищити нематод непросто, компанія Байєр знайшла і запропонувала рішення для фермерів у боротьбі проти цих крихітних, але небезпечних істот.

Пончо® Вотіво містить 2 складові. Клотіанідин, який відноситься до хімічного класу неонікотіноїдів, є активним відносно як ґрунтових шкідників, так і листкових шкідників. Він може діяти в ґрунті, але також активно поглинається корінням та системно працює у інших тканинах рослини.


Другою складовою Пончо® Вотіво є унікальний штамм природних бактерій – Bacillus firmus. Мільйони спор бактерій наноситься на поверхню кожної насінини. Операція “живий щит” починає працювати в момент проростання насіння. Бактерії створюють захисний шар у вигляді живого бар’єру, що росте разом із корінням. Таким чином, нематоди втрачають можливість контактувати з корінням, а пригнічення росту рослини не відбувається. Захисний ефект дії засобу триває до 60 днів. Корені рослини при цьому захищені від 2 поколінь нематод.


Досліди продемонстрували, що використання Пончо® Вотіво призводить до збільшення об’єму кореневої системи. Це дозволяє рослині поглинати та проводити більше води, мінеральних та поживних речовин. Рослина має більш потужний захист від несприятливих факторів зовнішнього середовища – низької температури, посухи тощо. Як наслідок, укріплена рослина має підвищений врожайний потенціал.


«За результатами дослідів середні показники врожайності кукурудзи можуть підвищуватися до 5 центнер з гектара. Пончо® Вотіво також забезпечує захист проти кукурудзяного жука і дротяників. Не менш важливою дією засобу є покращений контроль личинок, бліх та інших шкідників на початку сезону. Крім того, досліди не виявили проявів фітотоксичності або негативного впливу на схожість при тривалому зберіганні обробленого насіння,» – зазначає Сергій Путренков, менеджер з маркетингу компанії «Байєр».


Інновативний засіб від компанії Байєр Пончо® Вотіво не має аналогів в Україні в боротьбі зі злісними нематодами.


У лютому 2017 року засіб Пончо® Вотіво офіційно зареєстрований в Україні як протруйник для захисту насіння кукурудзи. Готуючись до наступного сезону, українські аграрії будуть мати змогу придбати якісне насіння кукурудзи із інсектицидним захистом Пончо® Вотіво від світових насіннєвих компаній.

Довідка про компанію


Байєр: наука заради кращого життя


Байєр — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною й етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група компаній Байєр налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг продажів становив 46,8 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 мільярда євро. Вищезазначені показники включають у себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). Більш детально: www.bayer.com


Контакти

Тетяна Мозгова +044 220 33-00, Email: tetiana.mozgova@bayer.com