07 липня 2016

Створюємо безпечні зони дитячого відпочинку разом!

Оголошуємо наступну хвилю соціального проекту «Дитинство під знаком плюс», що має на меті забезпечити дітям безпечне й активне дитинство. Проект буде реалізовано влітку 2016 року.

Відсутність сучасних місць для активного дитячого відпочинку – одна з головних проблем практично в усіх містах України. Це підтверджено даними дослідження, яке було проведено в травні 2016 року компанією iVox в рамках проекту «Дитинство під знаком плюс» за ініціативи компанії «Байєр».

Згідно з опитуванням 78% українців вважають, що зон для дитячого відпочинку катастрофічно не вистачає, а ще 71% стверджують, що існуючі місця потребують оновлення та знаходяться у вкрай незадовільному стані. Також у ході опитування було з’ясовано, що актуальним для сучасного покоління діток є катання на роликах і самокатах. Саме тому «Дитинство під знаком плюс» ініціює створення дитячого роллердрому, місце розташування якого визначатимуть самі батьки. Вже сьогодні 96% респондентів впевнені, що будуть регулярно відвідувати такий роллердром, якщо він з’явиться саме в їхньому місті.

Більше того, на невідкладну потребу змін вказує те, що 74% відсотків батьків називають створення нових безпечних зон відпочинку найбільш актуальними. Дана проблема зумовила актуальність продовження проекту «Дитинство під знаком плюс», який зараз націлений на облаштування сучасних дитячих майданчиків.

«Сьогодні діти дуже рано відкривають для себе світ гаджетів і витрачають на них весь вільний час. Батьки й бажали б дати хлопцям та дівчатам змогу відпочити на свіжому повітрі, втім іноді це складно через відсутність відповідної інфраструктури. Як свідчить наше опитування, 71% батьків впевнені, що більшість зон для активного відпочинку дітей потребують додаткового оснащення та візуального розмежування ігрових зон», – коментує Олена Володимирівна Зубко керівник підрозділу Consumer Health, ТОВ «Байєр».

Окрім створення нових майданчиків, «Дитинство під знаком плюс» також допоможе батькам відновити вже існуючу інфраструктуру – намалювати розмітку для безпечної їзди на самокатах у дитячих садках. Для цього батькам необхідно залишити заявки на сайті проекту (http://playplus.com.ua/), який було запущено 22 червня 2016 року, та отримати необхідні матеріали від організаторів проекту.

«Усі прагнуть дати своїм дітям найкраще, люди готові змінити світ заради своїх малюків, а ми можемо допомогти їм у цьому. Ми впевнені, що активність батьків, їхня участь у проекті – це і є головний індикатор того, що такі зони відпочинку потрібні», – коментує Олена Володимирівна Зубко керівник підрозділу Consumer Health, ТОВ «Байєр».

Проект триватиме впродовж літа, тому вже зараз організатори проекту закликають якомога більше батьків долучитися до ініціативи. Взяти учать у проекті дуже просто, тож будьмо активними!

Строк дії Акції: з 22 червня до 26 серпня 2016 року
Акція проводиться на всій території України, за виключенням території Автономної республіки Крим, тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО.
Деталі Акції у розділі «Правила участі» на сайті playplus.com.ua
Організатор акції – ТОВ «БАЙЄР»
Виконавець ДП «Талан Коммунікейшнс «Talan Communications»