27 червня 2017

На Київщині відбувся День здоров’я

Під час заходу у с. Центральне мешканці чотирьох сіл Київської області змогли безкоштовно обстежити стан свого здоров’я


Київ, 26 червня 2017 року — Асоціація превентивної та антиейджинг медицини провела 24 червня в селі Центральне Миронівського району Київської області День здоров'я. Мешканці Центрального й сусідніх сіл (Андріївки, П’ятирічки та П’ятихатки) мали змогу безкоштовно здійснити комплексне обстеження стану здоров'я у лікарів, які спеціально для участі у заході приїхали зі столичних медичних закладів.


Під час Дня здоров'я можна було перевірити роботу серця — зробити ЕКГ, виміряти тиск й отримати консультацію кардіолога; визначити міцність кісток; перевірити зір та очний тиск і проконсультуватися в офтальмолога; перевірити рівень цукру у крові. Також на заході консультували терапевт та педіатр. Платити за жодні послуги чи витратні матеріали пацієнтам було не потрібно.


Захід викликав неабиякий ажіотаж серед місцевих мешканців. «В амбулаторії нашого села декілька років не було лікаря, лише самі фельдшери. Зараз лікар є, але тільки один. Для консультацій у спеціалістів треба їхати до райцентру, а для літніх людей така дорога виснажлива. Тому ми дуже раді, що до нас на День здоров'я приїхали лікарі з Києва та ще й привезли сучасне обладнання. Перевірку очей на комп'ютері більшість із нас взагалі робили вперше в житті. Дуже хотіли б, щоб такі заходи відбувались регулярно, хоч б раз на рік», — поділилась враженнями мешканка села Людмила Петрівна Бершидська.


Інформаційним партнером Дня здоров'я виступив Миронівський інститут пшениці імені В. М. Ремесла Національної академії аграрних наук України, а спонсором — ТОВ «Байєр».


«Турбота про здоров'я населення — важливий напрямок у сфері корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії, тому ми з радістю підтримали проведення Дня здоров'я у селі Центральне. Загалом, це вже не перша наша соціальна ініціатива у с. Центральне — минулого року ми брали участь в озелененні села та у святкуванні 1 вересня. Ми завжди турбуємося про громади, з якими співпрацюємо — це наш незмінний корпоративний принцип вже протягом довгих років», — коментує керівник відділу комунікацій ТОВ «Байєр» в Україні Олена Антонова.


Асоціація превентивної та антиейджинг медицини


Громадська організація, основною метою якої є сприяння підвищенню якості та тривалості життя населення шляхом розвитку профілактичної, гендерної та антивікової медицини, пропагування знань у цих галузях за допомогою лекцій, бесід, друкованих видань, виступів по радіо та телебаченню, міжнародних наукових і гуманітарних зв’язків.
http://apam.org.ua


Bayer: наука заради кращого життя


Bayer — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною й етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група Bayer налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг її продажів становив 46,8 млрд євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 млрд євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 млрд євро. Вищезазначені показники містять також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року).

www.bayer.ua


Контакти для медіа:
E-mail: communication.ukraine@bayer.com