19 квітня 2016

Соціальна ініціатива «Творимо краще життя разом» в селі Центральному, що на Київщині

 Zoom image

19 квітня 2016 року, - За фінансової підтримки компанії «Байєр» громадська організація «Українські креативні реформатори» розпочала соціальну ініціативу «Творимо краще життя разом». 16 квітня 2016 року у с. Центральному, Миронівського району, Київської області був проведений захід , який був покликаний надихнути місцеве населення творити краще майбутнє для власного села. Важливим аспектом таких ініціатив є усвідомлення важливості активного способу життя та віри в свої власні сили серед сільського населення.

Під час суботнього заходу сумісними зусиллями були встановлені сучасні дерев’яні лавки, також місцеві жителі разом із комунальною службою висаджували довголітні дерева, облагороджували клумбу поряд з місцевим будинком культури. Мешканці села Центрального також мали прекрасну можливість взяти участь у майстер-класі по обробці цільного зерна та приготуванню обрядового хліба, а діти, які попередньо підготували малюнки на тему «Краще життя у с. Центральне моїми очима», отримали чудові подарунки.

«Сьогоднішній захід є результатом нашої плідної співпраці з громадською організацією «Українські креативні реформатори» та, безперечно, завдяки фінансовій підтримці ТОВ «Байєр». Жителям села Центральне та мені особисто надзвичайно приємно, коли нашим рідним селом опікуються, допомагають та підтримують у благоустрої. Зі свого боку, я буду робити усе можливе аби й надалі залучати громаду до розвитку села», - зазначила сільська голова с. Центрального Світлана Рябчук.

«Кожна людина за своє життя має посадити дерево. Посадивши дерево, ти можеш приходити до нього, підживлюватись його могутньою енергією, підтримкою, це знак поваги та турботи про Планету, на якій живеш. Я дуже рада, що бізнес підтримує такі ініціативи та охоче надає підтримку, як у випадку з компанією «Байєр». Завдяки об’єднаним зусиллям сьогодні ми даруємо людям позитивні емоції в селі Центральне», - висловилась з приводу ініціативи Лілія Ткачук, Голова ГО «Українські креативні реформатори».

Довідка

 

Байєр: наука заради кращого життя

 

Байєр – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме -  охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група налічувала близько 117 000 працівників, а обсяг продажів становив 46,3  мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,3 мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року): www.bayer.com

 

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з більш ніж 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua