21 листопада 2017

Хайко Шиппер очолить підрозділ безрецептурних препаратів Bayer AG замість Еріки Манн

Хайко Шиппер увійде до складу Ради директорів Bayer AG з 1 березня 2018 року і замінить Еріку Манн на посаді глави підрозділу безрецептурних препаратів Consumer Health.


Пані Манн оголосила про своє рішення не продовжувати контракт з компанією, який закінчується 31 грудня 2018 року. У зв'язку з тим, що наступника пані Манн вдалося вибрати в оптимальний термін, вона звернулася до членів Наглядової ради з проханням передати обов'язки голови підрозділу Consumer Health і покинути компанію з 31 березня 2018 року.


Пан Шиппер входить до складу правління Nestle S.A і займає посаду заступника віце-президента компанії. З 2013 року Хайко Шиппер очолює підрозділ Nestle Nutrition, що займає лідируючі позиції на ринку дитячого харчування. Хайко Шиппер почав свою багаторічну кар'єру в Nestle в якості стажера, де згодом очолював керівні позиції в сфері продажів в Швейцарії, Китаї та Південно-Східної Азії.


«Хайко Шиппер успішний керівник з багаторічним досвідом роботи в сфері роздрібних продажів. Ми переконані, що він успішно впорається з новими обов'язками», - зазначив Вернер Веннінг, голова Наглядової ради Bayer AG. Пан Веннінг подякував Еріці Манн за виконану роботу по розширенню бізнесу Consumer Health. «На сьогоднішній день компанія Bayer є лідером на ринку ОТС препаратів. Ми дякуємо пані Манн і бажаємо їй успіхів у майбутньому».


Хайко Шиппер народився 21 серпня 1969 року в Амстердамі (Нідерланди). Пан Шиппер закінчив Університет ім. Еразма Роттердамського (Нідерланди), факультет економіки і бізнесу. Хайко Шиппер почав професійну кар'єру в 1994 році в компанії Heineken. У 1996 році він продовжив розвиток в компанії Nestle в якості стажиста у відділі продажів. Г-н Шиппер має міжнародний досвід роботи - в представництвах компанії у Бангладеш, Індонезії, Швейцарії, штаб-квартирі Nestle, а також на Філіппінах, в генеральному управлінні.


З 2007 по 2013 року пан Шиппер пропрацював в Китаї. У 2013 році Хайко Шиппер повернувся в Швейцарію у якості керівника підрозділу дитячого харчування Nestle Nutrition. У жовтні 2014 року пан Шиппер увійшов до складу правління Nestle S.A.


Хайко Шиппер одружений, батько трьох дітей.