28 вересня 2017

15 українських інновацій, що змінять світ. Фінал конкурсу винахідників Falling Walls Lab Kyiv 2017

Запрошуємо на міжнародну конференцію Falling Walls Lab Kyiv.


Ініціатива заснована у 2009 році з нагоди 20-річчя падіння берлінської стіни. Мета – сприяти обміну досвідом між винахідниками, науковцями і стартаперами з різних країн. Регіональний етап відбору проходить у 50 містах світу, вже втретє – у Києві.


З 58 кандидатів обрано 15 фіналістів, чиї проекти охоплюють галузі гуманітарних та точних наук: медицина, агросектор, юриспруденція, культура, освіта, альтернативна енергетика. Їхні ідеї представлені прототипами та результатами наукових досліджень, деякі з них – вже використовуються у виробництві. Учасники конкурсу – студенти, молоді науковці, новатори. Два переможці Falling Walls Lab Kyiv представлять проекти у Берліні серед ста фіналістів зі всього світу та відвідають SeedStarSummit у Швейцарії.


Формат конференції: кожен з 15 спікерів матиме 3 хвилини та 3 слайди, щоб презентувати свій проект. Поки журі прийматиме рішення, на сцену з дискусіями і лекціями про майбутнє вийдуть провідні українські візіонери, підприємці, футурологи. Детальна програма заходу та теми спікерів у вкладенні листа.


Подія безкоштовна для гостей завдяки підтримці благодійної організації Klitschko Foundation та провідних українських компаній: EPAM, SoftServe, Bayer, SeedStars.


Дата: 30 вересня, 11:00-17:00

Місце: НСК Олімпійський, Хол Чемпіонів


О 16:00 журі оголосить переможців конференції. Представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з учасниками, організаторами та партнерами проекту під час прес-брифінгу о 16:30 – 17:00. Просимо вас пройти реєстрацію з 15:00 до 16:00.


Контакти для акредитації:
Наталія Другак
+380970616893
n.drugak@klitschkofund.org


Фіналісти Falling Walls Lab Kyiv 2017


11:15 - 13:00 Виступи учасників

11:20 - 11:25 Breaking the Wall of еlecrtic power market


Роман Рєзніков


Платформа для купівлі/продажу електроенергії, на базі блокчейна і розумних контрактів. Платформа надає можливість робити прогнози споживання електроенергії для енергетичних компаній і рекомендації щодо оптимізації витрат на електроенергію для абонентів використовуючи алгоритми машинного навчання і нейромереж. Платформа адаптована для торгівлі електроенергією між абонентами, підтримує гнучку тарифікацію, роботу по тарифам передоплати, дає можливість відстежувати і зберігати історію споживання електроенергії з високою ступінь деталізації. Завдяки розподіленої архітектурі дозволяє розгорнути її як хмарний сервіс без витрат на інфраструктуру.


11:25 - 11:30 Breaking the Wall of boring education in virology


Вікторія Новіцька


V-table - це інтерактивна база даних вірусів. Завдяки своїй структурі, вона дозволяє швидко знаходити необхідну інформацію про віруси та їхні характеристики, спрощує сприйняття та запам’ятовування, пришвидшує аналіз даних у дослідженнях.


11:30 - 11:35 Breaking the Wall of noise pollution


Володимир Хилюк


Ідея полягає у вирішенні проблем конфіденційності мовлення та зменшення впливу шумів у відкритих середовищах та громадських місцях. Hushme - це перша у світі голосова маска для смартфонів, що має функції зменшення чутності розмови та активного голосового маскування.


11:35 - 11:40 Breaking the Wall of mortality from CVDs


Ксенія Бєлкіна


Cardiomo - екосистема для постійного моніторингу за життєво важливими показниками людини. Команда створила не тільки пристрій, а й мобільній додаток та хмарний сервіс, які допомагають виявити ранні симптоми захворювань завчасно та попередити користувача про необхідність звернутися до лікаря. Cardiomo, створений для безперервного моніторингу стану здоров'я, допомагає медицині зробити величезний крок вперед в ранній діагностиці серйозних захворювань, що дозволить рятувати до 17 мільйонів життів щорічно.


11:40 - 11:45 Breaking the Wall of associated petroleum gas burning


Ахмед Аль-Канан


Попутний нафтовий газ, який видобувається разом з нафтою, найчастіше спалюється, що призводить до втрати його технічної і економічної цінності. Так само це призводить до забруднення навколишнього середовища. Спікер пропонує закачати попутний нафтовий газ з високим вмістом сірководню назад у нафтовий пласт, і таким способом утилізувати його.


11:45 - 11:50 Breaking the Wall of unsustainable agriculture


Максим Мамедов


У зв’язку з стрімким ростом населення та урбанізацією, перед світом стає виклик захисту природних ресурсів, поліпшення стану навколишнього середовища, енергоефективності та покращення якості продуктів харчування. Спікер пропонує будувати ферми на дахах будинків, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище та зробити здорове харчування містян більш доступним.


11:50 - 11:55 Breaking the Wall of Soil contamination


Сергій Щукін


Екологічний контроль і підтримання родючості і чистоти ґрунтів - це проблеми як України, так і світу в цілому, які вимагають негайної реакції. Спікер пропонує розробити портативний лазерний аналізатор для визначення якісного і кількісного складу речовин ґрунту на місцевості у режимі реального часу.


Інформаційна довідка


Falling Walls Lab - всесвітня наукова конференція у форматі талант-шоу, новий формат акумулювання прогресивних наукових концепцій, відкриттів та бізнес-ідей для молодих дослідників і винахідників. Конференція Falling Walls заснована 9 листопада 2009 року на честь 20-ї річниці падіння Берлінської стіни та проходить під гаслом «Яка стіна впаде наступною?».


Протягом року регіональні конференції-лабораторії проходять у 50 містах світу. Проект у Києві організовують Klitschko Foundation та Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана. 2 переможці української конференції представляють свої проекти у Берліні, де власники кращих ідей знайдуть менторів та спонсорів серед відомих учених, політиків і бізнесменів.


Klitschko Foundation – всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003р. заснували брати Клички. За 15 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Klitschko Foundation - створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.


EPAM - провідний глобальний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення. Компанію засновано у 1993 році. У 2017 році увійшла до щорічного світового списку Forbes 25 «Найдинамічніші публічні технологічні компанії». EPAM Systems приділяє значну увагу розвитку професіоналів майбутнього. Зокрема в Україні проводяться освітні проекти для молодих фахівців, студентів та школярів.


Bayer - це міжнародна інноваційна компанія з давньою традицією дослідницьких розробок в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я та сільського господарства, заснована у 1863 у Німеччині. На сьогоднішній день, концерн «Байєр» представляє понад 300 компаній у всіх країнах світу


SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. В компанії працює понад 4500 працівників, розробницькі офіси розташовані у 29 містах 9 країн світу. Низка бізнес-представництв розміщена у США та країнах Західної Європи.


Seedstars – це швейцарський конкурс стартапів, який відбувається на ринках, що розвиваються. У рамках конкурсу проходять 80 місцевих конференцій по всьому світу, де визначаються найкращі стартапи на початковому етапі розробки. Фінал конкурсу проходить у Швейцарії, де збираються фіналісти локальних конференцій, щоб поборотися за головний приз – інвестиції до 1 000 000 доларів та призи від партнерів.