08 вересня 2017

Компанія «Байєр» в сімнадцятий раз увійшла в індекс Dow Jones

Компанія «Байєр» в 17-ий раз з моменту заснування Dow Jones (DJSI World) в 1999 увійшла в світовий індекс стійкості Dow Jones (DJSI World), що свідчить про те, що компанія «Байєр» по праву займає провідну позицію у фармацевтичній та хімічній індустрії.


«Ми раді, що компанія «Байєр» в черговий раз ввійшла в індекс стійкості Dow Jones, – заявив д-р Хартмут Клусік, член ради директорів компанії «Байєр», директор з персоналу, технологіям і стійкому розвитку. – Стабільність є основним елементом нашої корпоративної стратегії. Ми постійно прагнемо інтегрувати аспекти сталого розвитку в нашу щоденну роботу, щоб гарантувати довгостроковий успіх компанії «Байєр» і, щоб наша діяльність була корисною для суспільства,» - додав д-р Клусік.


Для складання індексу DJSI World швейцарське рейтингове агентство RobecoSAM провело оцінку 2000 найбільших світових компаній від імені індексного служби S & P Dow Jones за принципом «кращий в своїй галузі». DJSI World перераховує 10 відсотків компаній у конкретному секторі на основі широкого комплексу економічних, екологічних, етичних та соціальних критеріїв. У своєму секторі компанія "Байєр" була високо оцінена у сфері інтегрованої звітності, а також розвитку персоналу, поваги прав людини та управління постачальниками серед інших.


Довідка


Bayer: наука заради кращого життя


Bayer — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною й етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група компаній Bayer налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг продажів становив 46,8 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 мільярда євро. Вищезазначені показники включають у себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). Більш детально: www.bayer.com