04 грудня 2017

Комітет з іноземних інвестицій у Сполучених Штатах ("CFIUS") завершує огляд пропонованого злиття компаній Bayer та Monsanto

Леверкузен/Сент-Луіс, 1 грудня 2017 року - Компанії «Байєр» і «Монсанто» оголосили сьогодні, що Комітет з іноземних інвестицій у Сполучених Штатах ("CFIUS") завершив огляд запропонованого злиття та зробив висновок, що немає ніяких невирішених питань національної безпеки щодо угоди.

 

Угода підлягає звичайним умовам закриття, включаючи отримання необхідних нормативних схвалень. Компанії «Байєр» і «Монсанто» продовжуватимуть співпрацювати з владою, щоб завершити угоду на початку 2018 року.

 

Bayer: Наука заради кращого життя 

 

Bayer - це міжнародна компанія з експертизою в області природних наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя.

 

Разом із тим Група створює цінність за рахунок впровадження інновацій, економічного зростання та високої прибутковості. Bayer дотримується принципів сталого розвитку та виступає в якості соціально та етично відповідальної компанії. У 2016 фінансовому році Група налічувала близько 99 600 працівників, а обсяг продажів становив 34,9 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,2 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,4 мільярда євро. Більш детально: www.bayer.com.

 

Про  Monsanto

 

Компанія «Монсанто» має на меті запропонувати широкий спектр рішень, які допомагають прогодувати зростаюче населення світу. Ми виробляємо насіння для плодів, овочів та основних культур - таких як кукурудза, соя, бавовна - які допомагають отримувати фермерам кращі врожаї, використовуючи воду та інші важливі ресурси більш ефективно. Ми шукаємо сталі рішення щодо здоров'я ґрунту, допомагаємо фермерам використовувати інформацію для покращення практики ведення сільського господарства та збереження природних ресурсів, а також надаємо засоби захисту рослин для мінімізації шкоди від шкідників та хвороб. За допомогою програм та партнерських відносин ми співпрацюємо з фермерами, дослідниками, неприбутковими організаціями, університетами та іншими органами, щоб допомогти вирішити деякі з найбільш важливих світових проблем. Щоб дізнатись більше про компанію «Монсанто», наші зобов'язання та про наших 20 000 відданих працівників, відвідайте веб-сайт monsanto.com. Слідкуйте за веденням нашого бізнесу на Twitter® на twitter.com/MonsantoCo.

 

Примітка

Додаткова інформація про угоду знаходиться в Інтернеті за адресою: 

www.advancingtogether.com

 

Контакти для медіа:

Тетяна Мозгова, +38-044-220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

 

Прогностичні заяви


Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.