22 березня 2016

Компанія «Байєр» приєднується до ініціативи партнерства бізнесу та освітніх закладів

 Zoom image
Український Пакт заради молоді - 2020

17 березня в Міністерстві молоді та спорту України Генеральний директор ТОВ «Байєр» Єнс Беренс, представники провідних компаній-роботодавців та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» підписали «Пакт заради молоді-2020». Підписанти зобов’язалися сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Підписання даного Пакту засвідчує готовність компанії «Байєр» долучитися до широкої ініціативи підтримки випускників ВНЗ та молодих спеціалістів на шляху особистісного та професійного розвитку. Пан Беренс зауважив, що за останні 3 роки до команди «Байєр» приєдналися близько 70 спеціалістів з досвідом роботи до 2 років, окрім того, компанія надає можливості стажувань.

Український «Пакт заради молоді-2020» — це продовження загальноєвропейської ініціативи. У Брюсселі 17 листопада 2015 року бізнес-лідери підписали Європейський пакт заради молоді — документ, що має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді, виконуючи поставлену мету: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді, 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів, Національні плани дій у кожній країні ЄС. Зазначена ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та короля Бельгії.