22 лютого 2018

Десять років поспіль Bayer підтримує волонтерство

•  Фонд Bayer Cares Foundation в 2017 році виділив більше 402 000 євро на спонсорство 113 проектів по всьому світу

•   Це найбільша річна сума, яку виділив фонд з моменту свого існування

•  Проекти переможців допомагають вирішувати проблеми в освіті, охороні здоров'я та харчовій галузі

•  Починаючи з 2007 року розвиток отримали 745 проектів з фінансовим забезпеченням понад 2,6 млн. євро

 

Леверкузен, 22 лютого 2018 – «Зразок для наслідування» - так називається волонтерська програма у якій беруть участь співробітники компанії Bayer, щоб присвятити свій час і зусилля волонтерським проектам. Зрештою, їхня волонтерська діяльність змінює людей, суспільство та навколишнє середовище у багатьох країнах світу. У 2017 році фонд Bayer Cares Foundation отримав 330 заяв з 58 країн, а обрані 113 переможців отримають 402 151 євро для підтримки своїх проектів. Це найбільша річна спонсорська сума за всю історію існування фонду Bayer Cares Foundation. Починаючи з 2007 року у рамках волонтерської програми "Зразок для наслідування" було витрачено 2,6 мільйонів євро на підтримку 745 проектів у більш ніж 70 країнах.

 

Співробітники Bayer реалізують нові волонтерські проекти у місцях розташування об‘єктів компанії у таких країнах:

  • Європа: Франція, Німеччина, Ірлландія, Італія, Україна, Швеція та Швейцарія;
  • Північна, Центральна і Південна Америка: Аргентина, Бразилія, Канада, Чилі, Колумбія, Куба, Еквадор, Гватемала, Гондурас, Мексика, Нікарагуа, Перу, США, Венесуела;
  • Ближній Схід: Ізраіль і Йорданія;
  • Африка: Кот-Д’Івуар, Кенія, Мороко і Південна Африка;
  • Азія: Китай, Індія, Індонезія, Малайзія, Пакистан, Сінгапур, Таїланд і В'єтнам;
  • Нова Зеландія.

 

Переможці з України

 

Людмила Карпенко, медичний представник вiддiлу загальної та спецiалiзованої медицини фармацевтичного пiдроздiлу компанії «Байєр».

 

«Дитяча радість  спілкування не має межі та кордонів! Навіть коли діти не бачать очима, вони  починають бачити світ душею. Можливість інклюзивного виховання  та навчання  украінських дітей з обмеженними можливостями - це шанс  необмеженного розвитку дітей-іінвалідів. Саме на це спрямований мій волонтерськый проект - «Веселка емоцій», який включає створення і розповсюдження адаптованих ігр та книжок для незрячих дітей різного віку з можливістю спілкуватитися в колі здорових  дітей, забуваючи про своі вади. Такі адаптовані ігри та книжки не купиш в магазині, але ми іх зробимо самі та розповсюдимо серед спеціалізованих дитячих закладів по всій Украіні. Навчимо цим скарбом користуватися під час семінрів, свят та ігр».

 

Анна Гримчак, фахівець з ефективності промоції, компанії «Байєр».

 

«Проекти за підтримки фонду Bayer Cares Foundation реалізуються в Центрі медико-соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» в Чернігові з 2013 року. Проект цього року має назву - «Сенсорна кімната. Чарівний світ емоцій дитини». Сенсорна кімната укомплектована різноманітним спеціальним обладнанням та приладами, серед них - Інтерактивна панель, Кольоровий дощ, розвиваючі тренажери, Тактильна доріжка, Чарівний мішок, Обіймашка, та інші. Головна мета проекту – надати психокорекційну, реабілітаційну і відновлювальну допомогу дітям із особливими потребами, які мають дитячий церебральний параліч, затримку психомоторного розвитку, генетичні захворювання (наприклад, синдром Дауна), аутизм, розумову відсталість, гіперактивність, синдром дефіциту уваги та інші психофізичні розлади. Саме таке обладнання дозволить психологу та реабілітологу м’яко і комфортно працювати з дітьми для відновлення і розвитку слухових, зорових і тактильних відчуттів, що сприяє сенсорній інтеграції  і соціальній адаптації».

 

Тетяна Довгалюк,  фахівець по роботі з клієнтами, підрозділ «Овочеве насіння» компанії «Байєр».

 

«Мета мого волонтерського проекту - це створення гуртка робототехніки у школі. Практичні заняття у гуртку допоможуть дітям розкрити свій науковий та творчий потенціал та перетворити нудну і абстрактну теорію з підручників в яскраву і захоплюючу експерементальну діяльність. Завдяки отриманню гранту від Bayer Cares Foundation стало можливим створити безкоштовний гурток робототехніки для дітей молодшого віку в державній гімназії, яка розташована на околиці м.Києва. Виділені кошти будуть направленні на облаштування та придбання необхідних навчальних конструкторів для дітей».

 

Bayer Cares Foundation


Фонд Bayer Cares Foundation, створений інноваційною компанією Bayer для поліпшення соціального добробуту, вбачає своїми пріоритетними завданнями ініціювання, просування та партнерство заради інновацій на межі інтересів промисловості та суспільного сектора. Спонсорські програми Фонду орієнтовані на людей – їх спрямованість на покращення добробуту суспільства і безліч ідей щодо задоволення соціальних потреб, а також допомогу у кризових ситуаціях. Фінансування Фондом різних соціальних проектів – центральний елемент глобальних соціальних зобов'язань компанії Bayer, на які щорічно надається фінансування у розмірі приблизно 50 млн євро. Головний акцент робиться на просування наукової освіти і передових досліджень, а також на поліпшення медичного обслуговування, продовольче забезпечення та задоволення основних соціальних потреб людей у населених пунктах, в яких компанія Bayer веде свою діяльність. Про фонд Bayer Cares Foundation можна дізнатися на www.bayer-foundations.com.

 

Контактна особа:

Соня Діверге: телефон +49 214 30-39239

E-mail: sonja.diewerge@bayer.com

Більше на www.bayer.com.

Слідкуйте за нами twitter.com/BayerPresse_COM

 

Прогностичні заяви


Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені на основі існуючих припущень та прогнозів керівництва групи Bayer Group та її підгруп. Різні відомі або невідомі ризики, невизначеності та інші фактори можуть призвести до значних розходжень між дійсними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або роботою компанії та вказаними тут оцінками. Такі фактори, зокрема, включають ті, що зазначаються у відкритих звітах компанії Bayer, викладених на веб-сайті компанії за адресою www.bayer.com. Компанія не несе відповідальності за оновлення цих прогностичних заяв або приведення їх у відповідність з майбутніми подіями або обставинами.