29 травня 2017

Bayer відкриває нові можливості для digital-стартапів у сфері охорони здоров'я

Стартапи та інноваційні компанії мають виняткову можливість попрацювати під наставництвом світового лідера в області наук про життя


  • 5 кращих стартапів стануть учасниками акселератора Grants4Apps, отримають по 50 тисяч євро, підтримку менторів Bayer і можливість допрацьовують свої проекти в штаб-квартирі Bayer в Берліні.
  • Більш зрілі інноваційні компанії спробують знайти рішення нагальних викликів в області охорони здоров'я.


Компанія Bayer п'ятий рік поспіль відкрила акселератор Grants4Apps — міжнародну програму підтримки digital-стартапів у сфері охорони здоров'я. Буде вибрано до п'яти кращих стартапів, які отримають фінансування в розмірі 50 тисяч євро, підтримку менторів від Bayer і можливість допрацьовують свої проекти в штаб-квартирі фармацевтичного підрозділу Bayer в Берліні.


Учасники акселератора фокусуватимуться на експериментах з новими технологіями і бізнес-моделями. Головна умова для кандидатів: їхні розробки (програмне забезпечення, пристрої, технології) повинні сприяти поліпшенню стану здоров'я користувачів, профілактиці чи діагностиці захворювань, або ж покращити процеси по всьому ланцюжку створення вартості у фармацевтичній індустрії.


Участь в акселераторі Grants4Apps — це унікальний досвід для стартапів, що надає можливість безпосередньо контактувати з провідними експертами, переймати європейський досвід, вивчати зсередини механізми роботи міжнародної компанії, щоб в результаті знайти точки дотику з ринком і адаптувати свої продукти і послуги під реальні потреби.


У 2017 році Bayer в рамках Grants4Apps крім Акселератора також доступна так звана опція Dealmaker. Вона розрахована на більш зрілі інноваційні компанії. Ті учасники, які вибирають Dealmaker, спробують вирішувати конкретні задачі — наприклад, як надати пацієнтам з гемофілією можливість індивідуально коригувати свої схеми лікування, щоб вести активний спосіб життя. Кращим з учасників Bayer оплатить витрати на відрядження на поїздку до Берліна для захисту проектів і підписання угоди про наміри у вересні/жовтні 2017 року.


Програма Grants4Apps вперше стартувала в 2013 році в Берліні. На сьогодні в рамках програми Bayer отримала понад 1000 заявок з більш ніж 70 країн світу. Біля 50 стартапів отримали гранти, а 14 взяли участь в акселераторі.


Більш детальна інформация доступна на сайті https://www.grants4apps.com/berlin.


Про Grants4Apps


Grants4Apps - відкрита краудсорсингова програма з підтримки інновацій, ініційована Bayer у 2013 році. Вона надає фінансову підтримку стартапам та розробникам програмних, апаратних та технологічних проектів, що сприяють поліпшенню стану здоров'я людей або розвитку інновацій в медицині. В 2014 році краудсорсингову програму було розширено до Акселератора, як нової моделі сприяння цифрових інновацій у медицині.
В рамках Акселератора Grants4Apps Bayer щорічно вибирає 5 digital-стартапів в області охорони здоров'я, які мають змогу на протязі 100 днів працювати над своїми проектами в штаб-квартирі фармацевтичного підрозділу компанії в Берліні за підтримки експертів-керівників Bayer та незалежних підприємців. Кожна команда отримує фінансову підтримку від Bayer в розмірі до 50 000 євро. Таким чином, Акселератор Grants4Apps створює ідеальне середовище для розвитку передових технологій в галузі охорони здоров'я та підкреслює прихильність Bayer до співпраці з молодими підприємцями.
www.grants4apps.bayer.com.


Bayer: наука заради кращого життя


Bayer — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група Bayer налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг її продажів становив 46,8 млрд євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 млрд євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 млрд євро. Вищезазначені показники включають у себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). www.bayer.com


Примітка для редакторів:
Фотографії належної для друку якості можна завантажити з нашого сайту www.news.bayer.com
Телевізійні та мультимедійні редактори можуть безкоштовно завантажити або замовити оновлену відеоінформацію про компанію Bayer на сайті www.tv-footage.bayer.com


Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, +38044-220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com


Прогностичні заяви


Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.