30 листопада 2017

Aspirin Social Innovation Award. Обрані переможці

Фонд Bayer Cares Foundation вибрав шість міжнародних ініціатив для вручення своєї премії в області соціальних інновацій Aspirin Social Innovation Award в знак визнання їх інноваційних підходів до глобальних проблем людства в галузі охорони здоров’я та харчування. Лауреати премії – це інноватори у сфері впливу на соціальне життя, наділені підприємницьким духом, які завдяки своїй діяльності покращують якість життя людей.


Брайан Гітта (Brian Gitta) показує детектор малярії, розроблений його командою.


Брайан Гітта (Brian Gitta) показує детектор малярії, розроблений його командою.


З 26 кандидатур, внесених експертною групою, завдяки своїм ідеям були обрані такі організації: Matibabu, Уганда, за революційний неінвазивний пристрій для виявлення малярії; Tetragon, Австрія, за BrailleRing, інноваційний онлайн-додаток для читання для сліпих людей; Thriving Green, Кенія, за новий метод вирощування особливо поживних водоростей спіруліни в Африці; і HerHealth, Уганда, за інноваційний гінекологічний домашній тест для профілактики раку шийки матки. Цьогорічний приз від аудиторії отримала індійська організація iBreastExam за ручний пристрій для скринінгу на рак молочної залози. Ця ініціатива отримала більше 15.000 із загальних 42.000 онлайн-голосів.

Спеціальну премію China Impact Special Award, представлену фондом вперше, отримала китайська компанія Star Reciprocity за свою онлайн-платформу, розроблену для підтримки сімей з дітьми, що страждають на аутизм. Всі переможці отримали по 20.000 євро з призового фонду на продовження своєї діяльності.


Інноваційні рішення для вирішення проблем у галузі охорони здоров’я та харчування


«Ініціативи, що отримали винагороду, мають потенціал до покращення умов життя багатьох мільйонів людей», - зазначив Тімо В. Шмідт-Лорд (Thimo V. Schmitt-Lord), Директор фонду Bayer. - Завдяки новаторському духу, надійному досвіду та надзвичайній відданості своїй справі ці підприємці розробили інноваційні рішення для основних проблем у галузі охорони здоров’я та харчування. Компанія Bayer має давню традицію підтримки таких активних зусиль, спрямованих на користь суспільства».

Нова премія Aspirin Social Innovation Award – це удосконалена версія премії Aspirin Social Award, яка була представлена в Німеччині, починаючи з 2010 року. Премія, яка стала міжнародною в 2016 році, спрямована на підтримку соціальних інновацій у галузі охорони здоров’я та харчування, які допомагають усунути недоліки у соціальному забезпеченні та потенційно можуть призвести до системних змін. Починаючи з 2010, 34 підприємці отримали загалом 255.000 євро фінансування. Наступні лауреати премії Aspirin Social Innovation Award будуть представлені в листопаді 2018 року.


Bayer: Science For A Better Life 


Bayer - це міжнародна компанія з експертизою в області природних наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя.


Разом із тим Група створює цінність за рахунок впровадження інновацій, економічного зростання та високої прибутковості. Bayer дотримується принципів сталого розвитку та виступає в якості соціально та етично відповідальної компанії. У 2016 фінансовому році Група налічувала близько 99 600 працівників, а обсяг продажів становив 34,9 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,2 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,4 мільярда євро. Більш детально: www.bayer.com