19 липня 2016

Bayer коментує заяву компанії Monsanto у відповідь на збільшення вартості угоди у грошовому вираженні

Bayer очікує продовження діалогу з Monsanto в рамках відповідної угоди про конфіденційність, що забезпечує доступ до додаткової інформації.

Леверкузен, 19 липня 2016 року

Сьогодні концерн Bayer висловив розчарування щодо рішення Monsanto відхилити пропозицію, яку передбачала підвищення ціни за акцію до 125 доларів США, що на 40 % вища за вартість акції Monsanto на момент закриття торгів 9 травня 2016 року. Збільшена винятково грошова пропозиція — це приваблива можливість для акціонерів Monsanto, що дозволить їм отримати швидку та безперечну вигоду, зважаючи на зниження показників діяльності Monsanto і погіршення прогнозів стосовно компанії в середньостроковій перспективі.

Bayer ще раз підтвердив, що фінансових обмежень за цією угодою немає. Крім того, Bayer запропонував компенсацію в розмірі 1,5 млрд. доларів США у випадку, якщо угода не отримає схвалення антимонопольних органів, у такий спосіб підтверджуючи свою впевненість в успішному завершенні угоди.

Bayer очікує продовження діалогу з Monsanto в рамках відповідної угоди про конфіденційність, що забезпечує доступ до додаткової інформації.

Більш докладну інформацію ви можете знайти на сайті:www.advancingtogether.com

Bayer: наука заради кращого життя

Bayer – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група налічувала близько 117 000 працівників, а обсяг продажів становив 46,3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,3 мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року): www.bayer.com

Прогностичні заяви

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів зі сторони керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на веб-сайті компанії Bayer за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.

Контакти для медіа:

Відділ комунікацій ТОВ «БАЙЄР»

+380 044 220 33 00

communication.ukraine@bayer.com