14 липня 2016

Bayer збільшує пропозицію щодо придбання Monsanto і надає пояснення з фінансових і правових питань

  • Після отримання додаткової інформації під час закритих переговорів 1 липня концерн Bayer збільшує пропозицію щодо придбання Monsanto до 125 дол. США за акцію винятково грошовими коштами
  • Bayer докладно розглянув питання Monsanto, що стосуються фінансування передбачуваної угоди
  • На додаток до визначених потенційних зобов'язань перед регуляторними органами, Bayer запропонував компенсацію у розмірі 1,5 млрд дол. США у випадку, якщо угода не отримає схвалення антимонопольних органів, таким чином, підтверджуючи свою впевненість в успішному завершенні угоди
  • Скоригована пропозиція представляє собою привабливу можливість для акціонерів Bayer
  • Bayer не змінює своїх намірів щодо можливої угоди

Леверкузен, 14 липня 2016 року

За останні декілька тижнів Bayer провів низку закритих переговорів з Monsanto. З моменту отримання додаткової інформації Bayer збільшив вартість пропозиції акціонерам Monsanto з 122 до 125 доларів США за акцію винятково грошовими коштами, про що було оголошено 1 липня в усній формі і 9 липня в оновленій пропозиції, яку було передано Monsanto. На додаток до цього концерн докладно виклав Monsanto свою позицію з фінансових і правових питань і підтвердив готовність, за необхідності, прийняти визначені обов'язки перед регулюючими органами для завершення очікуваного придбання компанії Monsanto.

Bayer підтвердив, що пропозиція залишиться чинною, а також, що фінансових обмежень за цією угодою немає. Угода про синдиковану позику коштів, яких вистачить для фінансування всієї транзакції в повному обсязі, повністю розроблена та готова до спільного підписання п'ятьма банками (Bofa Merrill Lynch, Credit Suisse, Goldman Sachs, HSBC і JP Morgan).

Bayer, як і раніше, засвідчує впевненість у своєчасному отриманні необхідних правових дозволів, враховуючи велике географічне охоплення і портфель продуктів концерну. Окрім визначених потенційних зобов’язань перед регуляторами, Bayer запропонував компенсацію в розмірі 1,5 млрд доларів США у випадку, якщо угода не отримає схвалення антимонопольних органів, підтверджуючи свою впевненість в успішному завершенні угоди.

«Ми переконані в тому, що ця угода є найкращою з доступних можливостей, для того щоб забезпечити акціонерам Monsanto досить привабливу, швидку і безперечну вигоду. Bayer повністю підтримує реалізацію цієї угоди», – повідомив Вернер Бауманн, голова правління Bayer AG.

Bayer вважає, що пропозиція повністю враховує актуальну вартість Monsanto, і відзначає переваги синергії, яка може бути досягнута в результаті об'єднання компаній. Оновлена пропозиція включає премію в розмірі 40 відсотків від вартості акції Monsanto на момент закриття торгів 9 травня 2016 року.

Конкретні умови та фінальна угода з цієї транзакції все ще підлягають остаточному затвердженню Наглядовою радою Bayer.

Більш докладну інформацію ви можете знайти на сайті: http://www.advancingtogether.com

Bayer: наука заради кращого життя

Bayer – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група налічувала близько 117 000 працівників, а обсяг продажів становив 46,3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,3 мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року): www.bayer.com

Прогностичні заяви

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів зі сторони керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на веб-сайті компанії Bayer за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.

Контакти для медіа:

Відділ комунікацій ТОВ «БАЙЄР»

+380 044 220 33 00

communication.ukraine@bayer.com