24 лютого 2016

Вернер Бауманн замінить д-ра Мерайна Деккерса в ролі Голови Правління Bayer AG

Вернер Бауманн та Д-р Мерайн Деккерс Zoom image
Вернер Бауманн (зліва) та Д-р Мерайн Деккерс

м. Леверкузен, Німеччина, 24 лютого 2016 року – Набуває чинності з 1 травня 2016 року: Вернер Бауманн стане новим Головою Правління компанії Bayer AG. Це рішення було прийнято Наглядовою Радою компанії на сьогоднішніх зборах. Чинний Генеральний Директор Bayer AG, д-р Мерайн Деккерс, запропонував Наглядовій Раді припинити контракт із ним з 1 квітня 2016 року після щорічних зборів акціонерів. Наглядова Рада затвердила його пропозицію. «Будучи компанією, чітко сфокусованою на медико-біологічних напрямках бізнесу та новій організаційній структурі, Bayer сьогодні займає сильну позицію. Курс на успішний майбутній розвиток установлений на всіх рівнях уже сьогодні. Також важливим є те, що наступником буде співробітник компанії, якому не потрібен період ознайомлення. Я хотів би побажати Вернеру Бауманну успіхів на новій посаді»,- сказав д-р Деккерс, контракт якого з компанією був запланований до 31 грудня 2016 року. На сьогодні Бауманн є членом Правління, відповідальним за управляння стратегією компанії та продуктовим портфоліо. В майбутньому він збереже всі ці функції. Крім того, Правління Bayer AG буде в майбутньому буде складатися з семи членів замість восьми.

«Після швидкого здійснення реорганізації під керівництвом д-ра Деккерса Bayer сьогодні вступає в нову еру як компанія, яка зосереджена виключно на медико-біологічних науках. Саме тому це вдалий час, щоб передати відповідальність управління компанією. Ми дуже вдячні д-ру Деккерсу. Під час його перебування на посаді компанія Bayer відчула значний розвиток як в операційному, так і в стратегічному сенсі», - сказав Вернер Веннінг, Голова Наглядової Ради Bayer AG. «В особі Вернера Бауманна компанія матиме сильну та досвідчену особистість керівника. На різних посадах в Bayer та в ролі Члена Правління з 2010 року він зробив значний внесок у зміцнення та реорганізацію компанії. Ми переконані, що під керівництвом Вернера Бауманна компанія Bayer збереже свій курс на успішний розвиток», - сказав пан Веннінг.


Олівер Цюльке, Голова Керівної Робочої Ради Bayer та заступник Голови Наглядової Ради, наголосив, що рішення компанії Bayer означає безперервний розвиток компанії. «Ми брали активну участь у змінах протягом останніх років. Ми хотіли б подякувати д-ру Деккерсу за відкритість до проблем, які піднімалися працівниками. В особі Вернера Бауманна компанія обрала менеджера, добре знайомого з компанією. Від імені всього колективу ми хочемо побажати йому успіхів на новій посаді. Ми зробимо все можливе, щоб його підтримати».

 

Вернер Бауманн народився 6 жовтня 1962 року в Крефельді (Німеччина). Закінчивши економічний факультет Рейнсько-Вестфальського технічного університету Ахена та Кельнський університет, у 1988 році почав роботу в Bayer AG. На початку своєї кар'єри він займав пост у корпоративному департаменті фінансів у Леверкузені. У 1991 році був переведений до підрозділу Bayer Hispania Comercial у Барселоні (Іспанія) на посаду контролера. Згодом, у 1995 році, зайняв пост помічника керуючого директора. Рік по тому п. Бауманна перевели в Bayer Corporation у Террітаун (Нью-Йорк), а потім призначили головою глобальної організації з комерційного планування та адміністрування (Business Planning and Administration) підрозділу Diagnostics Business Group. У липні 2002 п. Бауманн повернувся до Німеччини та став членом Виконавчого комітету і головою організації Central Administration & Organization підрозділу Bayer HealthCare. У жовтні 2003 року був призначений членом Ради Директорів нещодавно сформованого підрозділу Bayer HealthCare AG. Одночасно Бауманн займав пост директора з персоналу компанії. На пості члена Ради директорів і директора з персоналу Bayer HealthCare Pharmaceuticals (Берлін, Німеччина) з 2006 по вересень 2009 року він брав активну участь в інтеграції компанії в зазначений підрозділ корпорації. З 1 січня 2010 року він був включений до складу Ради Директорів Bayer AG. Вернер Бауманн одружений, виховує чотирьох дітей.

 

Д-р Мерайн Деккерс народився 22 вересня 1957 року в голландському місті Тілбург. В університеті вивчав хімію та хімічне виробництво. Професійна кар'єра Мерайна почалася у 1985 році в корпоративному дослідному центрі General Electric у США. Там він здобув досвід роботи в різних підрозділах компанії, а потім, у 1995 році, перейшов в AlliedSignal (згодом перейменовану в Honeywell International Inc.). У 2000 році Деккерс зайняв пост фінансового директора Thermo Electron Corporation — найбільшого світового виробника лабораторних інструментів (згодом, після придбання постачальника лабораторного обладнання Fisher Scientific, компанія була перейменована в Thermo Fisher Scientific Inc.). З 2002 д-р Деккерс виконує функції президента та головного виконавчого директора компанії. Після 25 років, проведених у США, доктор Деккерс став співробітником Bayer 1 січня 2010 року. Деккерс також є членом Ради Директорів General Electric у США. Доктор Деккерс займає пост віце-президента Німецької асоціації хімічної промисловості (VCI) у Франкфурті і є членом виконавчого комітету Федерації німецької промисловості (BDI) у Берліні. Деккерс входить до складу Ділової ради та Круглого столу з питань бізнесу (ці обидві організації є американськими асоціаціями керівників комерційних компаній і виконавчих директорів провідних компаній США). Мерайн Деккерс одружений, виховує трьох дочок, має голландське та американське громадянства.

 

Байєр: наука заради кращого життя

 

Байєр – це міжнародний концерн зі спеціалізацією на медико-біологічних напрямках бізнесу, а саме -  охороні здоров'я та сільському господарстві. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2014 фінансовому році Група мала близько 119,000 працівників і обсяг продажів 42.2 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2.5 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 3.6 мільярди євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, котрий було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року). www.bayer.com

 

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з більше ніж 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua

 

Контакти:

Олена Антонова

e-mail: communications.ukraine@bayer.com

 

Прогностичні заяви

Прес-реліз може містити заяви прогнозного характеру, складені з урахуванням поточних припущень і перспективних оцінок керівництва компанії «Байєр» або підрозділу, яка входить до її складу. Різні встановлені та невстановлені ризики, фактори невизначеності та інші обставини можуть зумовити суттєву розбіжність між фактичними майбутніми результатами, фінансовим становищем, динамікою або показниками діяльності компанії і приведеними тут оціночними параметрами. Зазначені фактори, в тому числі, включають фактори, що розглядаються у звітності, яку публікує концерн «Байєр», і з якою можна ознайомитися на сайті www.bayer.com. Компанія не несе відповідальності за актуалізацію таких заяв прогнозного характеру або їх коригування з урахуванням подальших подій або зміни ситуації.