20 листопада 2015

Історія успіху проекту «Дитинство під знаком плюс»

Олена Зубко, представник BayerHealthCare в Україні, розповіла в ефірі ранкового шоу телеканалу «ICTV» про соціальний проект «Дитинство під знаком плюс», що був ініційований під егідою бренду Бепантен у травні цього року.

 

За 4 місяці проект підтримало близько 40 тисяч людей,  подано 99 заявок на сайт, відремонтовано 18 дитячих майданчиків, побудовано 3 нові майданчики по Україні.

 

На офіційному сайті проекту розміщена карта України, на якій плюсиками позначено усі заявки: зелені – майданчики, що відремонтували, жовті – нові майданчики, червоні – ті, що ще чекають ремонту. Крім того, на сайті у розділі «Маєш знати» є корисна інформація щодо того, як подавати індивідуальні та колективні заяви до ЖЕКу, щоб відстояти свої права, домогтись ремонту майданчику, забезпечивши дітям щасливе дитинство.

 

У розділі «Власними руками» можна подивитись, як майданчики виглядали до ремонту, і як вони виглядають зараз, які ремонтні роботи були проведені та які нові елементи встановлені разом з активними батьками та мешканцями прилеглих будинків. Таким чином, учасники проекту зрозуміли, що майданчики нескладно привести до ладу власними руками, необхідно лише не боятись проявляти ініціативу.

 

«Прийом заявок у холодну пору року припинений, адже робити ремонтні роботи у таку пору  неефективно, але ми плануємо відновити цей процес ближче до теплого сезону. Крім того, на сайті є номер гарячої лінії, за яким можна телефонувати та консультуватися по будь-якому питанню у рамках проекту», - підкреслила Олена Зубко.


Відеосюжет ефіру з повним інтерв’ю з Оленою: