27 жовтня 2015

Компанія Байєр підтримує освітню ініціативу CFA Institute Research Challengе

Київ, Україна, 16 жовтня, 2015 р  - відбулося офіційне відкриття нового сезону локального конкурсу серед студентів українських ВУЗів на участь у проекті CFA Institute Research Challengе. Цього року більше 150 студентів з 21 університетів боротимуться за право представляти Україну на регіональному етапі в Чикаго.

 

Даний конкурс в Україні є найбільшим змаганням в регіоні EMEA  та входить в ТОП-2 у світі.

 

Цього року Bayer AG як глобальна компанія, діяльність якої зосереджена на медико-біологічних напрямках бізнесу, виступає предметом дослідження молодих спеціалістів.

 

Офіційно представила компанію Альона Галкіна, Керівник юридичного департаменту та Член Управлінської ради ТОВ «Байєр» в Україні. Презентацію компанії було розпочато з пізнавальної вікторини про основні дати та  напрямки бізнесу, переможці якої отримали пам’ятні подарунки від компанії. Після презентації студенти мали можливість більш детально ознайомитися з компанією під час надзвичайно інтерактивної сесії «Питання-відповіді».

 

«Компанія Байєр завжди займала активну позицію в освітній діяльності та підтримці молодого покоління. Наші проекти в рамках глобального Фонду  Байєр (Bayer Cares Foundation) продовжують надавати гранти талановитим студентам у сферах природничих наук. Співробітництво з CFA, у свою чергу, надасть нам можливість поділитися своїм досвідом в області бізнесу та, безумовно, ознайомитися з рекомендаціями студентів, які представлять новий погляд та оцінку нашої інвестиційної діяльності»

 

ПО завершенню проекту студенти провідних вітчизняних освітніх закладів, виходячи з глибокого аналітичного дослідження інвестиційного портфелю компанії Bayer, нададуть звіт зі своїми рекомендаціями. Команди захищатимуть результати перед висококваліфікованим журі.

 

Ініціатива компанії виступити в якості предмета дослідження була підтримана Фондом компанії Bayer. Кращі науковці та молоді перспективні таланти є основою  довготривалого корпоративного успіху для нашої інноваційної компанії.  Саме тому підтримка науково-дослідницької діяльності, розвиток талановитої молоді і покращення освітніх можливостей є ключовими цінностями концерну.

 

CFA Institute Research Challengе виступає платформою для проведення щорічного глобального конкурсу, який надає студентам можливість професійного наставництва та інтенсивного навчання в галузі фінансової аналітики та професійної етики. Представники провідних компаній в певних галузях надають консультації студентам економічного та фінансового профілей у контексті інвестиційних досліджень, написанні інвестиційних звітів та презентації отриманих результатів.

 

 

 

 

Байєр  

 

Байєр – це міжнародний концерн зі спеціалізацією на медико-біологічних напрямках бізнесу, а саме -  охороні здоров'я та сільському господарстві. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Разом з тим, Група прагне до створення вартості завдяки інноваціям, зростанню та високій прибутковості. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2014 фінансовому році Група мала близько 119,000 працівників і обсяг продажів 42.2 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2.5 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 3.6 мільярди євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, котрий буде виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (до середини 2016 року). www.bayer.com

 

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з більше ніж 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua