21 вересня 2015

Bayer вдосконалює структуру корпорації для розвитку бізнесу наук про життя

  • Оперативне керівництво компанії розділиться на три основні бізнес-напрямки: Pharmaceuticals (виробництво лікарських препаратів), Consumer Health (виробництво безрецептурних препаратів) та Crop Science (виробництво мінеральних добрив та засобів для рослин);
  • Дітер Вайнанд, Еріка Манн та Ліам Кондон увійшли до складу ради директорів;
  • Доктор Хартмут Клусік змінив Міхаеля Кьоніга на посаді директора з персоналу та увійшов до складу ради директорів;
  • Компанія посилює інтеграцію та робить акцент на розвитку корпоративного бренду Bayer;
  • Початок виконання запланованого − 1 січня 2016.
     

Леверкузен, 18 вересня 2015 В результаті економічного та юридичного відділення Covestro, корпорація Bayer взяла курс на вдосконалення своєї структури в цілях успішного розвитку як компанії, що займається науками про життя. В п’ятницю наглядова рада схвалила модель реорганізації, яка була запропонована радою директорів. З 1 січня 2016 року управління компанією буде здійснюватися трьома підрозділами: Pharmaceuticals (виробництво лікарських препаратів), Consumer Health (виробництво безрецептурних препаратів) та Crop Science (виробництво мінеральних добрив та засобів для рослин). Існуюча структура стратегічного управління холдинговою компанією та операційними субконцернами буде змінена на інтегровану структуру під одним сильним брендом Bayer. «Основна мета запровадження нової структури корпорації – забезпечити найкращу підтримку стратегії Bayer як компанії-лідера бізнесу, що займається науками про життя та посилити позиції компанії на ринку. Досягнути поставленої мети можливо за рахунок інновацій, посиленої уваги до потреб споживача та вдосконалення бізнес-процесів функціонування компанії», − заявив доктор Мерайн Деккерс, голова ради директорів Bayer AG.

Відповідно до нової структури, рада директорів Bayer AG буде нести виключну відповідальність за управління компанією. З цієї причини наглядова рада вирішила призначити директорів, які будуть відповідальними за три основні напрямки діяльності компанії та увійдуть до складу ради директорів: Дітер Вайнанд (Pharmaceuticals), Еріка Манн (Consumer Health) та Ліам Кондон (Crop Science). Рішення набере чинності з 1 січня 2016 року. В той же день Доктор Хартмут Клусік займе місце в складі ради директорів в якості директора з персоналу, технологій та сталого розвитку. Таким чином, він замінить Міхаеля Кьоніга, який раніше обіймав цю посаду та наразі висловив бажання не продовжувати свій контракт.

 

«За останні роки Bayer продовжила розширювати своє портфоліо зі значним акцентом на науки про життя. Нинішні сильні позиції компанії дозволяють сфокусуватися виключно на цьому напрямку. Логічним висновком з цього є посилення інтеграційної структури корпорації», − розповів Вернер Веннінг, голова наглядової ради Bayer AG. Зважаючи на зміни в раді директорів, Веннінг додав: «Ми впевнені, що посилена інтеграція стратегічних та операційних рівнів буде просувати Bayer вперед, саме тому ми розширили повноваження членів ради директорів. Оновленому складу ради директорів ми щиро бажаємо успіхів та нових досягнень. Нажаль, вимушені попрощатися с Міхаелем Кьонігом. Щиро дякуємо йому за його внесок в роботу компанії та бажаємо всього найкращого».

 

В рамках реорганізації субконцерн Bayer HealthCare буде розформований. Радіологічний бізнес буде передано до підрозділу Pharmaceuticals. Підрозділ Consumer Health буде сформований на базі теперішнього відділу Consumer Care. Субконцерн Bayer CropScience стане підрозділом Bayer CropScience. Підрозділ Animal Health як бізнес-підрозділ буде підзвітний Ліаму Кондону.

 

Відділи будуть зосереджені на основних видах діяльності, які характерні їх напрямкам – науково-дослідницька робота, виробництво, продажі та маркетинг. Вони будуть працювати за підтримки інтегрованих функцій, які забезпечують відділи людських ресурсів і закупок, та глобальні відділи. В такому разі, відділ Technology Services стане відділом Engineering & Technology у компанії Bayer.

 

Посилена інтегрована структура корпорації буде відображена в стратегії корпоративного бренду Bayer. В подальшому компанія буде зосереджена виключно на розвитку корпоративного бренду Bayer та продуктових брендів. Три основні бізнес-напрямки не матимуть своїх брендів.

 

Кількість робочих місць залишиться стабільною на декілька років

 

Не дивлячись на організаційні зміни, очікується, що кількість робочих місць залишиться стабільною на декілька років, як у Німеччині, так і по всьому світу. У спільній заяві, яку опублікували менеджмент та представники працівників, були визначені ключові принципи, які мають відношення до організаційних змін. «Ми вітаємо той факт, що підгрупи та технологічні служби компанії Bayer були реінтегровані під одним брендом Bayer AG. Наша спільна заява й надалі гарантує безпеку, довіру та мотивацію для наших співробітників», – сказав Олівер Цюльке, Голова центральної ради Bayer AG. Нам також вдалося здійснити повернення до колективної угоди Німецької гірської промисловості, хімічного та енергетично-індустріального Союзу (IG BCE) для наших колег у бізнес службах Bayer».

 

Байєр – бездоганна компанія з неймовірними перспективами, яка займається наукою про життя

 

«Наша місія «Наука заради кращого життя» – ідеально підходить Bayer як компанії, яка займається науками про життя. В решті решт, усі активності Bayer мають одну й ту саму мету: покращувати життя людей по всьому світу», – сказав Деккерс. Виклики – величезні. Наші прагнення – надавати кращу медичну допомогу та забезпечувати відповідне постачання високоякісної їжі для світового населення, що зростає. Цього можна досягти лише завдяки інноваціям. «Ми займаємо лідируючі позиції на привабливих та зростаючих ринках, наш бізнес різноманітний та збалансований з точки зору економічних циклів та ризиків», – продовжив Деккерс. Більше того, у світлі подібності біохімічних процесів в живих організмах, портфоліо компанії також пропонує цікаві можливості, особливо у дослідженнях.

 

Майбутнє продуктове портфоліо фармацевтичного підрозділу об’єднує рецептурну медицину з загальної медицини, спеціалізовані фармацевтичні категорії, а також радіологічний бізнес. Підрозділ Consumer Health зосередить у собі всесвітньо відомі споживацькі бренди з таких категорій: алергія, болезаспокійливі засоби, засоби для запобігання серцево-судинним хворобам, кашлю, застуди та грипу, дерматологія, засоби з догляду ніг, шлунково-кишкових засоби, дієтичні додатки та засоби захисту від сонця. Підгрупа Crop Science – агробізнес компанії Bayer – активний на ринку насіння, хімічного та біологічного захисту врожаю та несільськогосподарського контролю за шкідниками. Підгрупа Animal Health постачає продукти та рішення для запобігання та лікування захворювань домашніх та сільськогосподарських тварин.

Склад керівництва Bayer буде збільшений, і також буде повністю відповідальним за оперативну діяльність компанії

 

З 1 січня 2016 року до складу Bayer AG увійде вісім членів правління на чолі з доктором Мерайн Деккерс (Marijn Dekkers). Йоханнес Діш (Johannes Dietsch) відповідатиме за фінанси; Вернер Бауманн (Werner Baumann) контролюватиме стратегію і управління портфелем компанії; і Кемаль Малік (Kemal Malik) буде відповідальним за інновації. Майкл Кьоніг (Michael König) залишить компанію за власним бажанням після закінчення терміну його контракту. Д-р Хартмут Клусік (Hartmut Klusik), який на даний час очолює відділ поставки продукції в складі директорів Bayer HealthCare AG, незабаром, займе позицію нового директора з персоналу, відповідального за кадрові ресурси компанії. В рамках реорганізації компанії, напрямки з інновацій і технологій буде додатково посилено. Склад правління також буде розширений за рахунок включення трьох керівників підрозділів: Дітера Вайнанда (Dieter Weinand) (зі штаб-квартирою в Берліні, Німеччина), Еріка Манн (Erica Mann) (в майбутньому зі штаб-квартирою в Базелі, Швейцарія) і Ліама Кондона (Liam Condon) (зі штаб-квартирою в Монхаймі, Німеччина).

 

Дітер ВайнандДітер Вайнанд (Dieter Weinand) (55 років) був призначений керівником фармацевтичного підрозділу у виконавчому комітеті Bayer HealthCare 1 серпня 2014 року. До отримання посади в Bayer HealthCare, він був президентом підрозділу глобальної комерціалізації і управління портфелем у фармацевтичній компанії Оцука (Otsuka Pharmaceutical Development & Commercialization, Inc.) у штаті Нью-Джерсі, США. До цього він обіймав різні посади в комерційних, операційних і стратегічних напрямках в різних фармацевтичних компаніях, включаючи Pfizer і Bristol-Myers Squibb. Він народився в місті Боппард, Німеччина, а також отримав ступінь бакалавра з біології в коледжі Конкордіа, Нью-Йорк, і магістра з фармакології і токсикології в Університеті Лонг-Айленда, Нью-Йорк. Пан Вайнанд одружений і має трьох дітей.

 

Еріка МаннЕріка Манн (Erica Mann) (56 років) увійшла до складу виконавчого комітету Bayer HealthCare в середині березня 2011 року та очолила відділ контролю безпеки споживчих товарів. Вона також є головою Всесвітньої асоціації виробників препаратів для самолікування. До того як приєднатись до команди Bayer, вона займала посаду директора в компанії Wyeth в Австралії та, з 2003 року, у Новій Зеландії. У квітні 2009 року, вона була призначена на пост старшого віце-президента з глобального харчового бізнесу. Після приєднання компанії Wyeth до Pfizer, Еріка Манн переїхала до США, де в якості президента і генерального менеджера вона очолила відділ харчових продуктів Pfizer і стала членом команди керівників цієї компанії. Пані Манн народилася у місті Ферініхінг, Південна Африка. Вона має ступінь з аналітичної хімії і диплом з управління маркетингом Інституту управління маркетингом в Йоганнесбурзі, Південна Африка. Еріка Манн має двох дорослих дітей.

 

Ліам КондонЛіам Кондон (Liam Condon) (47 років) з 1 грудня 2012 року обіймав посади голови виконавчого комітету Bayer CropScience і голови ради директорів Bayer CropScience AG. До цього, він поступово збільшував рівень своєї відповідальності на різних посадах у фармацевтичному підрозділі компанії Bayer в Європі та Азії. У січні 2010 року пан Кондон був призначений керуючим директором Bayer HealthCare Німеччина та головою фармацевтичного бізнесу Bayer в Німеччині. Ліам Кондон є членом Ради директорів CropLife International. Навчався міжнародному бізнесу в університеті Дубліну, Ірландія, а також отримував стипендію від Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в Технічному університеті Берліна, Німеччина. Ліам Кондон одружений і має двох синів.

 

Хармут КлусікД-р Хармут Клусік (59 років) приєднався до виконавчого комітету Bayer HealthCare 5 липня 2005 року, і є відповідальним за поставку продукції підрозділу Bayer HealthCare. Він також є членом правлінь Bayer HealthCare AG і Bayer Pharma AG. Пан Клусік почав свою кар'єру у 1984 році в колишній дочірній компанії Bayer Wolff Walsrode AG, де він обіймав різні посади поступово збільшуючи рівень своєї відповідальності. У 1990 році він був переведений до підрозділу Bayer AG і призначений начальником виробництва засобів захисту рослин в Бразилії. Потім були нові призначення на посади в Сполучених Штатах та Австралії. У 1997 році, Хармут Клусік очолив підрозділ активного виробництва інгредієнтів із захисту рослин в Дормагені, а в 2002 році, став головою активного виробництва інгредієнтів у Bayer CropScience у Монхаймі. На початку 2005 року він очолив комітет з технічної експлуатації в Bayer HealthCare. Хартмут Клусік народився в місті Нідервальд, Німеччина. Він отримав ступінь доктора з хімії в Університеті Філіппс в Марбурзі. Доктор Клусік одружений, має двох дітей.

 

 

Примітка для редакторів:

Виконані на високому поліграфічному рівні фотографії можна завантажити з нашого сайту http://www.news.bayer.com/.

 

Контактні особи:

Олена Антонова

тел. +3 8044 220 33 00 дод. 1392

Ел. пошта: olena.antonova@bayer.com

 

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.bayer.com.

Вих.               (2015-0207E)

 

Прогностичні заяви

Прес-реліз може містити заяви прогнозного характеру, складені з урахуванням поточних припущень і перспективних оцінок керівництва Групи компаній «Байєр» або підгрупи, яка входить до її складу. Різні встановлені та невстановлені ризики, фактори невизначеності та інші обставини можуть зумовити суттєву розбіжність між фактичними майбутніми результатами, фінансовим становищем, динамікою або показниками діяльності компанії і приведеними тут оціночними параметрами. Зазначені фактори, в тому числі, включають фактори, що розглядаються у звітності, яку публікує концерн «Байєр», і з якою можна ознайомитися на сайті www.bayer.com. Компанія не несе відповідальності за актуалізацію таких заяв прогнозного характеру або їх коригування з урахуванням подальших подій або зміни ситуації.