03 вересня 2015

Святкуємо День знань в селі Центральному разом з Bayer

1 вересня Центральне зустріло День знань справжнім святом: у центрі села відбулась весела фотосесія, усі бажаючі отримали приємні сувеніри у вигляді магнітів з індивідуальним фото на пам’ять. Незвичайним та цікавим початком нового навчального року жителі села завдячують міжнародному концерну Bayer, який виступив організатором свята. Співробітники компанії взяли на себе ініціативу з організації різноманітних  розваг для дітей в дитячому садочку та школі.

 

«Bayer – відповідальна і етична компанія. У нашій роботі пріоритетом завжди є люди – це і працівники концерну, і споживачі, і мешканці місцевості, оточуюче середовище, де ми працюємо», – сказав Єнс Беренс, генеральний директор компанії Bayer в Україні. – Тому ми взяли на себе ініціативу покращити умови життя в Центральному: ми вже організували збір дитячих іграшок, літератури для школи і садочка. Крім того, ми виділили 250 тисяч гривень на облаштування інфраструктури в селі.  Згодом, у 2016 році, буде відкрито  Насіннєвий центр в якості науково-виробничої бази для розвитку сільськогосподарського бізнесу, яка дозволить забезпечити людей високоякісним насінням пшениці».

 

Подібні свята є чудовим приводом зблизитися, отримати позитивні емоції, налаштуватися на легкий початок навчального року як дітям, так їх батькам і вчителям. В компанії Bayer вірять, що немає нічого ціннішого, ніж дитячі посмішки, та бажають малюкам радісних днів і гарних оцінок!

Day of KnowledgeDay of Knowledge

Day of Knowledge