18 серпня 2015

Субконцерн Covestro представив новий склад керівників компанії

  • Патріка Томаса (Patrick Thomas) та Франка Лутца (Frank H. Lutz) призначено на посади генерального та фінансового директорів відповідно.
  • Клаус Шефер (Klaus Schäfer) тепер відповідальний за підрозділ Industrial operations, а Маркус Штайльман (Markus Steilemann) – за інновації.
  • Голова наглядової ради MaterialScience Річард Потт (Richard Pott): «Це найкраща команда для успіху Covestro як самостійної компанії».

Леверкузен, 18 серпня 2015 р. - Наглядова рада Bayer MaterialScience AG (надалі: Covestro) назвала членів майбутнього складу ради директорів Covestro, яка починає діяти з 1 вересня 2015 року. Патріка Томаса (57 років) призначено на посаду голови ради директорів Covestro. Він очолював субконцерн Bayer MaterialScience з 2007 року. Френк Лутц (46 років), який приєднався до команди Bayer MaterialScience у жовтні 2014 року, залишиться на посаді головного фінансового директора Covestro. Крім того, він буде діяти у якості виконавчого директора замість Майкла Бернарда (48 років), який залишить керуючий склад, щоб очолити розширений відділ кадрів Covestro.

 

Новопризначеними на керуючі посади у Covestro також стали Клаус Шефер (52 роки) і д-р Маркус Штайльман (45 років). Пан Шефер очолить відділ Industrial operations у якості операційного директора, відповідального за виробництво та технології. Пан Штайльман буде членом правління і відповідатиме за інновації, а також збереже свої повноваження у якості голови підрозділу полікарбонатів до 31 грудня 2015 року. З 1 січня 2016 року він буде додатково керувати підрозділом з виробництва поліуретанів. Д-р Йоахім Вольф (Dr. Joachim Wolff), який наразі відповідає за підрозділ з виробництва поліуретанів, вийде на пенсію 31 грудня 2015 року. Даніель Мейер (Daniel Meyer), теперішній глава підрозділу з виробництва покриттів, клеїв та спеціальних матеріалів, залишається відповідальним за операційну діяльність цього напрямку. Нового голову відділу з виробництва полікарбонатів буде оголошено пізніше.

 

«Ми переконані в тому, що прийняли правильні кадрові рішення для успіху Covestro як самостійної компанії. За допомогою цієї досвідченої команди управлінців, ми маємо намір позиціонувати Covestro в якості провідної компанії на світовій арені та продовжувати динамічно розвиватися в майбутньому», – сказав д-р Річард Потт, голова Наглядової ради компанії Bayer MaterialScience AG. Патрік Томас додав: «Йдучи вперед, ми прагнемо до подальшого зміцнення довіри клієнтів, інноваційного потенціалу, ефективності та прибутковості, де кожен фактор має важливе значення для Covestro. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з новою командою керівників».

 

З 1 вересня 2015 року субконцерн Bayer MaterialScience буде перейменовано у Covestro. Bayer має намір вивести цей бізнес на фондовий ринок не пізніше середини 2016 року. Плани з відчуження акцій Bayer MaterialScience були оголошені ще у вересні 2014 року.

 

Патрік Томас був головою ради директорів Bayer MaterialScience AG з 1 січня 2007 року. Він народився 30 вересня 1957 в Портсмуті, Великобританія. У 1979 році Томас отримав дипломом інженера в університеті Оксфорда. У тому ж році, він почав свою кар'єру в британській хімічній компанії Imperial Chemical Industries (ICI) і до 1989 року змінив низку посад в підрозділах фармацевтики та агрохімікатів ICI (якою в 1993 році стала Zeneca) у Великобританії. У 1989 році Томас перейшов до підрозділу поліуретанів в ICI Бельгія, де він виконував різні управлінські завдання до свого призначення на посаду регіонального директора в регіонах Європи, Африки і Близького Сходу в 1993 році. Чотири роки потому він був призначений на посаду генерального директора підрозділу поліуретанів на міжнародному рівні в ICI.

 

У 1999 році Томас приєднався до американської хімічної компанії Huntsman в якості президента підрозділу поліуретанів, а також відділів продуктивності та передових матеріалів, з офісом в Бельгії. Згодом, у 2003 році, він був призначений корпоративним виконавчим віце-президентом Huntsman Matlin Patterson. Після короткого періоду роботи в якості консультанта з управління для приватних компаній в промисловому секторі, 15 серпня 2006 року Томас став членом команди Bayer MaterialScience.

 

Томас є президентом PlasticsEurope, Європейської асоціації виробників пластмас, а також програми бізнесу і економіки в Університеті Оксфорду (OUBEP). Він також є головою консультативної ради Європейського інституту промислового лідерства і членом правління BG Group Plc.

 

Франк Лутц став членом ради правління та виконавчого комітету Bayer MaterialScience 1 жовтня 2014 року, а вже за місяць після призначення став відповідальним за фінанси. Його обов'язки у виконавчому комітеті також включають адміністрування та надання послуг в регіонах Європи, Африки і Близького Сходу (EMEA / EEMEA).

 

Франк Лутц народився в Штутгарті, Німеччина, 14 грудня 1968 року. Він вивчав економіку та управління бізнесом з акцентом на банківську сферу в Університеті Санкт-Галлена в Швейцарії. Лутц почав свою кар'єру в Goldman Sachs в 1995 році, займаючи різні посади зі зростаючим рівнем відповідальності у Лондоні, Франкфурті та Нью-Йорку аж до грудня 2004 року. Після роботи в Deutsche Bank він був призначений на посаду старшого віце-президента з фінансів у компанії MAN. Три роки потому він став фінансовим директором в MAN SE, Мюнхен, Німеччина. 1 травня 2013 року, Франк Лутц перейшов до координаційної ради групи компаній Aldi Süd, де в якості фінансового директора він був відповідальний за фінанси роздрібної мережі.

 

Д-р Клаус Шефер був членом виконавчого комітету Bayer MaterialScience і керівником Industrial operations починаючи з 1 січня 2015 року. Пан Шефер народився 2 вересня 1962 року в Брюле, Німеччина. Він вивчав фізику та отримав докторський ступінь в Кельнському університеті. У 1991 році він почав свою кар'єру в якості операційного інженера в Erdölchemie, колишнього спільного підприємства Bayer і ВР. Після роботи на різних посадах у галузі виробництва та технологій, у 2000 році він був переведений у компанію ВР в місті Гренжмаус, Шотландія. Там Шефер був відповідальним за технічну інфраструктуру заводу та нафтохімічний сайт.

 

Д-р Шефер приєднався до команди Bayer у 2001 році, та був відповідальним за технологію управління процесами на глобальному рівні у підрозділі Plastics Business Group. Протягом еволюційних кроків компанії – від становлення підрозділу полімерів Bayer в 2002 році, до заснування компанії Bayer MaterialScience – він відповідав за надання технічних та інфраструктурних послуг виробничим об'єктам компанії. У 2006 році д-р Шефер був призначений членом і головою ради директорів підрозділу промислових послуг Bayer (зараз Currenta, спільне підприємство Bayer і Lanxess).

 

П'ять років потому він приєднався до Bayer MaterialScience в якості старшого експерту представника компанії в Китаї. Перш ніж стати відповідальним за промислові операції, в 2013 році Шефер очолив напрямок виробництва та технологій в підрозділі поліуретанів.

 

Д-р Маркус Штайльман є членом виконавчого комітету Bayer MaterialScience і з 1 квітня 2013 року займає позицію начальника підрозділу полікарбонатів. Маючи ступінь доктора фармацевтичних наук, у 1999 році Штайльман почав свою роботу в Bayer в якості внутрішнього консультанта колишнього підрозділу корпоративного планування компанії. Він займав різні посади з поступовим ростом відповідальності, та отримав широкий досвід бізнес-моделювання, організаційного розвитку та управління виробничо-збутовою мережею.

 

У січні 2008 року Маркус Штайльман був переведений в підрозділ полікарбонатів у Гонконг, де він очолював низку регіональних бізнес-сегментів. В серпні 2011 року д-р Штайльман переїхав до міжнародної штаб-квартири відділу полікарбонатів в Шанхаї. У липні 2012 року він був призначений начальником глобального промислового маркетингу в підрозділі полікарбонатів.

 

Маркус Штайльман народився в Гайленкірхені, Німеччина, 30 квітня 1970 року. Він вивчав хімію в університеті Аахена, Німеччина, і Університеті Цюріха, Швейцарія. Пан Штайльман також має ступінь доктора з технічної хімії і ступінь магістра в галузі промислової хімії від університету Аахена.

Bayer: Science For A Better Life

Bayer – міжнародний концерн зі спеціалізацією в галузі охорони здоров'я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Як інноваційна компанія, Bayer задає тенденції розвитку наукоємних галузей. Продукти і послуги компанії спрямовані на благо людей і поліпшення якості життя. Комерційна діяльність групи побудована на основі впровадження інновацій, економічного зростання і високої прибутковості. Bayer дотримується принципів сталого розвитку і виступає як соціально і етично відповідальна компанія. У 2014 році чисельність співробітників концерну склала близько 118 900 чоловік, обсяг продажів - 42,2 млрд євро. Капітальні витрати склали 2,5 млрд євро, витрати на дослідження і розробки - 3,6 млрд євро. Більш детальна інформація: http://www.bayer.ua.

 

Примітка для редакторів:

Зі світлинами в хорошій якості ви можете ознайомитися тут.

 

Контактні особи:

Олена Антонова

тел. +3 8044 220 33 00 дод. 1392

Ел. пошта: olena.antonova@bayer.com

 

 

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.bayer.com.

Вих.               (2015-0207E)

 

Прогностичні заяви

Прес-реліз може містити заяви прогнозного характеру, складені з урахуванням поточних припущень і перспективних оцінок керівництва Групи компаній «Байєр» або підгрупи, яка входить до її складу. Різні встановлені та невстановлені ризики, фактори невизначеності та інші обставини можуть зумовити суттєву розбіжність між фактичними майбутніми результатами, фінансовим становищем, динамікою або показниками діяльності компанії і приведеними тут оціночними параметрами. Зазначені фактори, в тому числі, включають фактори, що розглядаються у звітності, яку публікує концерн «Байєр», і з якою можна ознайомитися на сайті www.bayer.com. Компанія не несе відповідальності за актуалізацію таких заяв прогнозного характеру або їх коригування з урахуванням подальших подій або зміни ситуації.