01 вересня 2015

Колишній субконцерн Bayer MaterialScience (нині Cоverstro) став юридично та економічно незалежним

Covestro набирає обертів у роботі

  • Провідний виробник полімерних матеріалів отримав новий фірмовий стиль
  • Вихід на фондовий ринок планується не пізніше середини 2016 року
 Zoom image

Один з провідних світових постачальників полімерних матеріалів відтепер виступає під новим ім'ям. З 1 вересня 2015 Bayer MaterialScience оперує під назвою Covestro. Тепер компанія є юридично та економічно незалежною, але залишається 100-відсотковим дочірнім підприємством Bayer AG. Bayer хоче вивести Covestro на фондовий ринок не пізніше середини 2016 року, щоб зосередитися виключно на роботі з підрозділами, якізаймаються науками про життя.

 «Незалежність дозволить зосередитися на наших сильних сторонах для того, щоб бути більш оперативними, ефективними та гнучкими в умовах глобальної конкуренції», - коментує генеральний директор Covestro Патрік Томас (Patrick Thomas).

 

 «Робимо світ яскравішим»

Covestro має новий, яскравий логотип. Його значення також нове: «Зробити світ яскравішим». «У цьому баченні втілені інновації, що надихають, а також жага до зростання за допомогою використання ефективних технологій і продуктів, які приносять користь суспільству та знижують вплив на навколишнє середовище»,- говорить Томас.

Covestro є постачальником полімерних матеріалів для таких ключових галузей по всьому світу, як автомобілебудування, будівничий та електротехнічний сегменти, меблева промисловість, а також галузей спортивних товарів та текстильної продукції. Завдяки своїй продукції та програмним рішеннням, компанія допомагає вирішувати основні проблеми нашого часу – від зміни клімату та виснаження ресурсів, підвищення мобільності та урбанізації до зростанням чисельності населення і демографічних змін.

 

Універсальні продукти для ключових галузей

Продукти включають сировину для пінополіуретану класу преміум, яка у вигляді гнучкого пінопласту в основному використовується в меблях, матрацах і автомобільних сидіннях, а в якості жорсткого пінопласту служить для ізоляції будівель та холодильного обладнання. Covestro також виробляє пластикові високопродуктивні полікарбонати, які також є досить універсальними матеріалами для автомобільних компонентів, покрівельного обладнання, медичних приладів і багато іншого. Заключними в переліку продуктів Covestro є спеціальні хімікати, в тому числі сировини для покриттів, клеїв та кіноплівки.

Covestro керують чотири члени ради правління. Крім Патріка Томаса, який очолює раду в якості генерального директора, до її складу  також входять Френк Лутц (Frank H. Lutz) (Фінанси, Директор по персоналу), д-р Клаус Шефер (Klaus Schäfer) (Виробництво і технології) і д-р Маркус Штайльман (Markus Steilemann) (Інновації).

 

Про компанію Covestro

За підсумками продажів у 2014 році в об’ємі 11,7 млрд євро, Covestro є одною з найбільших у світі полімерних компаній. Бізнес діяльність зосереджена на виробництві високотехнологічних полімерних матеріалів і розробці інноваційних рішень для продуктів, що використовуються в багатьох сферах повсякденного життя. Основними сегментами в обслуговуванні є автомобілебудування, електротехніка і електроніка, будівельні, спортивні та розважальні промисловості. Група Covestro має 30 виробничих майданчиків по всьому світу, а на кінець 2014 року штат компаніі складався з близько 14 200 співробітників. Covestro, в минулому Bayer MaterialScience, є компанією, що входить до складу Bayer Group.

 

Прогностичні заяви

Прес-реліз може містити заяви прогнозного характеру, складені з урахуванням поточних припущень і перспективних оцінок керівництва Covestro AG. Різні встановлені та невстановлені ризики, фактори невизначеності та інші обставини можуть зумовити суттєву розбіжність між фактичними майбутніми результатами, фінансовим становищем, динамікою або показниками діяльності компанії і приведеними тут оціночними параметрами. Компанія не несе відповідальності за актуалізацію таких заяв прогнозного характеру або їх коригування з урахуванням подальших подій або зміни ситуації.