06 липня 2015

Початок бізнесу з виробництва та продажу насіння пшениці «Байєр» в Україні

30 червня 2015 року, Київ – починаючи з сьогоднішнього дня, в Україні і у всьому світі концерн «Байєр» офіційно розпочинає виробництво та продаж насіння пшениці. Наша країна стає першою з країн, в яких представлений Байєр, яка започатковує таке виробництво і продаж.

З цією метою компанія «Байєр» планує відкрити в 2016 році «Насіннєвий центр» в селі Центральне, Миронівського району, Київської області. Він має стати частиною глобальної мережі науково-дослідних та селекційних центрів компанії. У «Насіннєвому центрі» спеціалісти займатимуться виведенням нових покращених сортів пшениці для України, виробництвом базового насіння та облаштуванням демонстраційних центрів сучасних технологій обробки насіння.

Сучасна науково-виробнича база для розвитку сільськогосподарського бізнесу компанії «Байєр» дозволить забезпечити споживачів високоякісним насінням сільськогосподарських культур.   

«Байєр» – експерт у виробництві високоякісного насіння

Першим сортом для продажу стає «Ареал Ювілейний» спеціально виведений для центральних та західних регіонів нашою країни. Цей сорт озимої пшениці має високу стійкість до хвороб і відноситься до зерна з хлібопекарськими властивостями «цінної пшениці» «В».

«Пшениця – одна з найважливіших сільськогосподарських культур у світі. Саме тому виведення нових сортів цієї культури більш стійких до несприятливих умов, має важливе значення не тільки для компанії Байер в Україні, а й для всього світу» - вважає Андреас Льохель, голова підрозділу Байєр КропСаєйнс в Україні, - «Саме тому ми створюємо насіннєвий центр в Україні, і започатковуємо селекційну  програму для виведення нових сортів пшениці».

Про «Байєр»

«Байєр» – це всесвітньовідомий міжнародний концерн із понад півторасторічною історією, який спеціалізується на сільському господарстві, охороні здоров’я та високотехнологічних матеріалах. Продукти та послуги компанії призначені для покращення якості життя людей, що відповідає місії: «Наука в ім’я кращого життя». Як інноваційна компанія, Bayer задає тенденції розвитку наукоємних галузей. Комерційна діяльність групи побудована на основі впровадження інновацій, економічного зростання і високої прибутковості. Bayer дотримується принципів сталого розвитку і виступає як соціально і етично відповідальна компанія. У 2014 році чисельність співробітників концерну склала близько 118 900 чоловік, обсяг продажів - 42,2 млрд євро. Капітальні витрати склали 2,5 млрд євро, витрати на дослідження і розробки - 3,6 млрд євро. Більш детальна інформація: www.bayer.ua

                В Україні компанія «Байєр» веде свою діяльність з 1992 року. Команда з більш ніж 500 професійних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в галузі засобів захисту рослин, фармацевтичних продуктів та високотехнологічних матеріалів. Додаткова інформація: www.bayer.ua

Контакти для ЗМІ:

Олена Антонова

E-mail: communication.ukraine@bayer.com