22 червня 2015

Свято домашніх улюбленців «MyPet»

28 червня в Експоцентрі (Київ, вул.Глушкова, 1) відбудеться перший в Україні фестиваль, який об’єднає господарів котів і собак разом зі своїми улюбленцями під відкритим небом.

 
 

В рамках заходу гості зможуть відвідати корисні лекції та майстер-класи з питань утримання домашніх улюбленців, виховання, раціону і догляду за ними. Для котів і собак свої послуги з ветеринарного огляду запропонують фахівці більше 30 ветеринарних клінік столиці. Власники тварин зможуть ознайомитися з новинками на ринку кормів, екіпіровки, іграшок, одягу, медичних препаратів і вибрати все необхідне для своїх улюбленців.
Також гості та їх вихованці зможуть взяти участь у розважальних конкурсах і отримати цінні подарунки від партнерів свята.
Організатори фестивалю вітають відвідування заходу з маленькими дітьми - на святі працюватиме ігрова зона з професійними аніматорами та куточком каністерапії.
Для комфорту усіх присутніх в зоні відпочинку працюватиме фуд-корт. Вхід на свято домашніх улюбленців MyPet - безкоштовний.