17 червня 2015

Забезпечення знеболюючих засобів для жертв землетрусу

Компанія Байєр надає ліки на суму понад 300 тисяч євро для допомоги постраждалим у Непалі

Доставка і розповсюдження ліків здійснюється американською організацією з надання гуманітарної допомоги Direct Relief

Леверкузен, 12 червня 2015 року – Компанія «Байєр» забезпечує підтримку лікарськими засобами для жертв землетрусів у Непалі. Американська організація з надання гуманітарної допомоги Direct Relief взяла на себе відповідальність за доставку і розповсюдження пожертвуваних компанією «Байєр» ліків, переважно знеболюючих та протизапальних засобів, на суму понад 300 тисяч євро.

 

Окрім зазначеної благодійної допомоги ліками, компанія «Байєр» здійснила грошове пожертвування на суму 100 тисяч євро. Кошти були напередодні передані Національному фонду допомоги при Прем'єр-міністрі Індії з метою підтримки рятувальних команд і забезпечення базової медичної допомоги в постраждалих регіонах.

 

 

 

Контактна особа:

Дірк Френзель (DirkFrenzel), тел: +49 214 30-29908

Електронна пошта: dirk.frenzel@bayer.com

 

Прогностичні заяви 

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені на основі існуючих припущень та прогнозів керівництва групи Bayer Group та її підгруп. Різні відомі або невідомі ризики, невизначеності та інші фактори можуть призвести до значних розходжень між дійсними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або роботою компанії та вказаними тут оцінками. Такі фактори, зокрема, включають ті, що зазначаються у відкритих звітах компанії Bayer, викладених на веб-сайті компанії за адресою www.bayer.com. Компанія не несе відповідальності за оновлення цих прогностичних заяв або приведення їх у відповідність з майбутніми подіями або обставинами.