22 травня 2015

В Україні стартував соціальний проект «Дитинство під знаком плюс»*

Оновимо дитячі майданчики разом!

Проект покликаний допомогти вирішити проблему старих, небезпечних дитячих майданчиків в Україні та донести до батьків і небайдужих, що вони мають право заявляти про порушення правил безпеки, через які можуть постраждати діти, таким чином привернути їх увагу до поліпшення стану дитячих майданчиків. Про це повідомили на прес-конференції 19 травня у Києві.
 
Під час прес-конференції презентували онлайн-сервіс - www.playplus.com.ua, де кожен бажаючий може залишити заявку на ремонт та оновлення свого дитячого майданчика. Також на сайті зібрана вся необхідна інформація про права, обов'язки ЖЕКів та права мешканців. Крім того онлайн сервіс дозволяє завантажити індивідуальні та групові заявки, заповнити та подати їх у відповідні органи місцевої влади. Додатковою перевагою є ще й те, що українці зможуть отримати кваліфіковану консультацію, зателефонувавши на гарячу лінію проекту.

 

«Проект «Дитинство під знаком плюс» зосереджений на тому, щоб спонукати соціальну активність, навчити людей захищати свої права, робити щось своїми руками, щоб покращувати якість свого життя», - говорить Олена Зубко, керівник підрозділу Bayer Consumer Care в Україні, представник Bayer HealthCare в Україні.

 

Збір заявок проводиться з 19 травня по 19 липня 2015 року. У рамках проекту в Україні побудують два нових майданчики і ще ряд майданчиків допоможуть відремонтувати спільними зусиллями з мешканцями будинків. Щоб стати учасником проекту і домогтися ремонту або оновлення майданчика потрібно залишити колективну чи індивідуальну заявку на сайті www.playplus.com.ua.

 

Інформаційна довідка щодо проекту:

 

* Соціальний проект «Дитинство під знаком плюс» ініційований брендом «Бепантен® Плюс», компанія Bayer. Бепантен® Плюс розроблений спеціально для обробки подряпин і дрібних ран. Він без болю дезінфікує і прискорює загоєння шкіри. Він заспокоює біль, прискорює відновлення шкіри і захищає її від розвитку інфекцій. Бепантен® Плюс діє завдяки комбінації м’якого антисептика з провітаміном В5. Антисептик дбайливо дезинфікує місце поранення, а провітамін В5 прискорює природне загоєння.

 

Контакти для ЗМІ:
Олена Антонова
Володимир Гупан