04 лютого 2015

Компанія «Байєр» підтримує проведення Всесвітній день боротьби проти раку у 2015 році шляхом обміну інформацією та освітніми матеріалами про це захворювання та його наслідки

Кількість випадків захворювання на рак у світі може зрости на 70%

Щорічний глобальний захід, який проводиться Міжнародним союзом з боротьби проти онкологічних захворюівань (UICC). У цей день ми хочемо нагадати людям у всьому світі, що рак стосується кожного з нас (#NotBeyondUs)

Берлін, 4 лютого 2015 року – Компанія «Байєр ХелсКер» підтримує Всесвітній день боротьби проти раку, щорічний захід, який проводиться Міжнародним союзом з боротьби проти онкологічних захворювань (UICC). Цей захід має на меті звернути увагу громадськості на проблеми боротьби проти раку. Щорічну кількість смертей від раку можливо попередити шляхом підвищення рівня обізнаності та інформування громадськості.

Цього року девізом Всесвітнього дня боротьби проти раку стали слова «Це стосується нас», які підкреслюють необхідність позитивного та більш активного підходу до боротьби з онкологічними захворюваннями. Таких підхід може бути частково реалізований шляхом інформування громадськості та участі у спільних дослідженнях, які ведуть до відкриття та розробки нових лікарських засобів проти раку.

Кількість випадків захворювання на рак у світі зростає і може збільшитися на 70% у найближчі кілька років. Найбільш поширені локалізації раку у світі включають: рак легенів, рак печінки, рак шлунку, коло ректальний рак та рак молочної залози. Відзначаючи Всесвітній день боротьби проти раку 2015 року, компанія «Байєр» розробила інфографіку з детальною інформацією про поточні глобальні тенденціїу боротьбі з онкологічними захворюваннями, статистику та фактори ризику, з метою підвищення рівня обізнаності про це захворювання як світової громадськості так і громадян України.Крім того матеріал містить у собі інформацію про сучасні методи та підходи до лікування, які в майбутньому можуть значно підвищити рівень виживання пацієнтів.

Bayer cancer day

«Всесвітній день боротьби проти онкологічних захворювань дозволяє нам звернути увагу громадськості на проблему, та підкреслити важливість спільних зусиль, направлених на боротьбу з раком, для того, щоб підвищити виживання та якість життя пацієнтів», - стверджує керівник бізнес підрозділу Bayer Pharmaceuticals в Україні, Андрій Скірта.

Bayer cancer day

Шляхом постійного співробітництва з провідними спеціалістами, медичними закладами та організаціями із захисту інтересів пацієнтів, компанія «Байєр» продовжує реалізувати своє бачення у підходах до лікування цієї патології, незмінну націленість на подальші дослідження в галузі онкології у досягненні загальної спільної мети – підвищення якості життя пацієнтів з онкологічними захворюваннями.
Сьогодні компанія «Байєр» в Україні пропонує портфоліо з 4-х лікарських засобів для онкологічних пацієнтів, при цьому плануючи впровадження нових лікарських засобів які зараз знаходяться на різних стадіях розробки та клінічних досліджень та націлені на лікування найбільш складних різновидів та локалізацій пухлин. 
Bayer cancer day
Для отримання більш докладної інформації про різні локалізаціях раку, в тому числі раку передміхурової залози, колоректального раку, гастроінтестіальних стромальних пухлинах, диференційованому раку щитовидної залози, нирково-клітинній карциномі та первинному раку печінки, завітайте на сайт pharma.bayer.com.

Про Всесвітній день боротьби проти раку
Всесвітній день боротьби проти раку – це унікальна можливість використати і мобілізувати позитивні зміни в галузі онкології на рівні окремих осіб, місцевих громад та урядів країн. У всьому світі окремі особистості та групи людей беруть участь у відзначенні Всесвітнього дня боротьби проти раку, щоб підкреслити, що серед всієї сукупності варіантів раку існують рішення проблеми, яких цілком можливо і реально досягти. Щоб отримати більше інформації та взяти участь у заходах, спрямованих на значне зниження рівня захворюваності на рак до 2020 року, завітайте на сайт www.worldcancerday.org.

Про Міжнародний союз з боротьби проти раку (UICC)
Членська організація, яка була заснована в 1933 році й базується в Женеві, сьогодні налічує більш ніж 800 організацій, кількість яких постійно зростає, у 155 країнах світу, та включає найбільші світові товариства з боротьби проти раку, міністерства охорони здоров’я, науково-дослідницькі інститути та групи пацієнтів. Разом зі своїми членами, ключовими партнерами, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародним агентством з дослідження раку та іншими, UICC вирішує проблему наростаючої кризи раку на всесвітньому рівні. Більше інформації на сайті www.uicc.org.


Про компанію Bayer HealthCare
Bayer AG - це глобальна компанія з ключовими компетенціями в області охорони здоров'я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Bayer HealthCare, підгрупа Bayer AG з щорічним обсягом продажів 18,924 млрд. євро (2013 р.) - одна з лідируючих в світі інноваційних компаній в галузі охорони здоров'я та виробництва продуктів медичного призначення. Вона базується в м.Леверкузен (Німеччина). У компанії представлені такі підрозділи як Animal Health, Consumer Care, Medical Care і Pharmaceuticals. Мета Bayer HealthCare - відкривати, розробляти, виробляти і здійснювати маркетинг продуктів, які поліпшать здоров'я людей і тварин у всьому світі. У компанії Bayer HealthCare працює 56000 співробітників (станом на 31 грудня 2013), її представництва є більш ніж в 100 країнах світу. З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті healthcare.bayer.com

Наша онлайнова прес-служба знаходиться за адресою: press.healthcare.bayer.com
Слідкуйте за нами на Twitter: twitter.com/BayerHealthCare

Про компанію Bayer
Bayer - міжнародний концерн зі спеціалізацією в галузі охорони здоров'я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Як інноваційна компанія, Bayer задає тенденції розвитку наукоємних галузей. Продукти і послуги компанії спрямовані на благо людей і поліпшення якості життя.
Bayer дотримується принципів сталого розвитку і виступає як соціально і етично відповідальна компанія. У 2013 році чисельність співробітників концерну склала 113 200 чоловік, обсяг продажів - 40,2 млрд євро. Витрати на дослідження і розробки - 3,2 млрд євро.

В Україні компанія Байєр працює з 1992 року. Команда з понад 470 професійних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в галузі фармацевтичних продуктів, засобів захисту рослин і високотехнологічних матеріалів. Додаткова інформація: http://www.bayer.ua

Контакты:
Олена Антонова
E-mail: olena.antonova@bayer.com
Володимир Гупан
E-mail: volodymyr.gupan@bayer.com

Прогностичні заяви
Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячі з існуючих припущень та прогнозів, зроблених керівництвом концерну «Байер» та його підрозділів. Усі відомі або невідомі ризики, невизначенність та інші фактори можуть призвести до значних розходжень між дійсними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або роботою компанії та вказаними тут оцінками. Ці фактори містять в собі ті, які обговорювались у відкритих звітах компанії «Байер», які можна знайти на веб-сторінці компанії «Байер» за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе відповідальності за оновлення цих прогностичних заяв або приведення їх у відповідність з майбутніми подіями або обставинами.