17 квітня 2014

Компанія Nunhems переходить на використання нового фірмового стилю під брендом Bayer CropScience Vegetable Seeds

З’являється новий фірмовий стиль, але залишається незмінна репутація спеціаліста світового рівня.
Київ, 3 квітня 2014 року - Починаючи з квітня 2014 року, компанія Nunhems переходить на використання нового фірмового стилю і позиціонуватиметься на ринку під брендом Bayer CropScience в галузі насіння овочевих культур. Відповідний бізнес-підрозділ називатиметься Bayer CropScience Vegetable Seeds. Цей спеціалізований підрозділ відповідатиме за всю діяльність в галузі насіння овочевих культур по всьому світу, від селекційних та дослідницьких робіт до післяпродажного обслуговування.

 

Новий графічний дизайн бренду Nunhems буде приведено у відповідність із товарними марками Bayer CropScience Seeds і Crop Protection. Таким чином, всі відповідні матеріали - упаковки, брошури, рекламні матеріали та матеріали для розміщення в Інтернеті вже оновлено і будуть поступово впроваджуватися, починаючи з 1 квітня 2014 року.

  

Сергій Георгійович Єфімкін, керівник підрозділу Vegetable Seeds компанії Байєр в Україні, заявляє: "Ми збережемо назву Nunhems в якості нашого товарного бренду, віддаючи належне великому визнанню та репутації цього імені на ринку. А головне, що є важливим для наших клієнтів, багато з яких вже знають про об’єднання компаній, - це те, що ми залишимось спеціалістом світового рівня. Ми і надалі постачатимемо нашим клієнтам високоякісні й інноваційні товари, створені для того, щоб задовольняти їхні потреби. Ми продовжуємо роботу в тих самих місцях, з тими самими людьми для якісного збору врожаю, обміну інформацією та надання клієнтам тих послуг, які збільшуватимуть ефективність їх діяльності».

 

«Той факт, що ми стаємо частиною компанії Bayer, її багатолітньої історії, ролі і значення у сфері наукових досліджень і розробок, потужного інноваційного потенціалу, бездоганної репутації та  впізнаваності її бренду, її орієнтації на сільськогосподарське виробництво і великій підтримці нашої діяльності, що стосується насіння овочевих культур, надасть нашому бренду ще більшого потенціалу»,  - додає Сергій Георгійович.

 

Новий фірмовий стиль бренду Nunhems відображає загальну стратегію компанії Bayer, спрямовану на значне збільшення товарного асортименту в сфері вирощування плодових та овочевих культур.

 

Френк Терхорст, керівник підрозділу зернових культур компанії Bayer CropScience, заявляє: «Ми маємо серйозні наміри щодо посилення світової продовольчої безпеки. Для досягнення цієї мети ми зосереджуємо нашу увагу на наданні нових технологічних рішень зі збору врожаю, включаючи зернові культури, а також з хімічного та біологічного захисту врожаю для широкомасштабних програм обслуговування та підтримки клієнтів. В цьому відношенні підрозділ Vegetable Seeds, завдяки своїй унікальній спеціалізації та безпосередній взаємодії з клієнтами, робить вагомий внесок у розширення нашого товарного асортименту».

 

Про Bayer CropScience
Bayer AG є підприємством світового масштабу зі спеціалізацією в області охорони здоров'я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Підгрупа Bayer CropScience відповідає за аграрний бізнес, має річний обсяг продажів 8,819 млрд євро (2013 р.) і є однією з провідних у світі інноваційних компаній, які працюють в галузі насіння, засобів захисту рослин та ефективних методів боротьби з шкідниками. Компанія пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні рішення для захисту рослин, засновані на хімічних і біологічних способах впливу, а також послуги для сучасного сталого сільського господарства. Bayer CropScience має широкий спектр продуктів і послуг для боротьби з шкідниками дому і саду, а також у лісовому господарстві. Bayer CropScience представлена в більш ніж 120 країнах. У компанії працюють 22 400 працівників. Додаткова інформація: www.bayer.com

 

В Україні компанія Байєр працює з 1992 року. Команда з більш ніж 470 професійних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в галузі фармацевтичних продуктів, засобів захисту рослин та високотехнологічних матеріалів. Додаткова інформація: www.bayer.ua

  

Контакти:
 
Олена Большаніна, тел. 044 220 33 0 8