23 квітня 2014

Bayer у списку компаній з сильною репутацією

Про це свідчать результати дослідження Reputation Capital і HeadHunter Україна.

 
У список компаній з сильною репутацією також потрапили Johnson & Johnson, JTI, Mars, Microsoft, Nestle, Procter & Gamble, Samsung, Shell, Unilever Ukraine, Рошен, Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), телеканал "Інтер" і "Новий канал".
  
Наприкінці 2013 року пошукачам порталу HeadHunter (потенційним співробітникам) було запропоновано оцінити 100 найбільших компаній-роботодавців в Україні. Респонденти спочатку зазначали ступінь свого знання певної компанії як роботодавця, а потім проводили її оцінку. Загалом було опитано 2106 респондентів.
  
У рамках дослідження вивчалися компанії з 12 галузей економіки країни: FMCG, телекомунікації, фармацевтика, фінанси, інформаційні технології, медіа, нафтогазова галузь, управляючі компанії, рітейл, промислові компанії, агросектор і страхування.

 

Методика дослідження

 

Дослідження проводилося за оригінальною методикою WorkRep™, розробленою світовим лідером у сфері репутаційного аудиту й консалтингу компанією Reputation Institute. Вона є стандартизованим інструментом вимірювання репутації компанії та її привабливості як роботодавця. Методика WorkRep™ включає емоційне ставлення до роботодавця, раціональне ставлення (система винагород, лідерство на ринку, відповідність продукції заявленим обіцянкам, умови праці, можливість кар’єрного зростання), а також підтримуючу поведінку (раціональні індикатори, які показують ступінь готовності респондентів підтримувати компанію своїми діями).
  
« Я щиро радію результатам цього дослідження, яке показує визнання респондентами високих показників  репутації нашої компанії, що  є надзвичайно важливим для нас. ТОВ «Байєр» активно вед е свою діяльність на українському ринку вже 22 роки і за цей час у нас сформувалася особлива культура, що допомогла нашій компанії стати одним з найпривабливіших роботодавців в Україні», - висловив свою думку Хрістоф Хенце, генеральний директор ТОВ «Байєр»в Україні.