20 березня 2014

Міжнародна віртуальна конференція для лікарів ветеринарної та гуманної медицини

У четвер, 20 Березня 2014, компанія Bayer запрошує лікарів ветеринарної та гуманної медицини взяти участь у міжнародній веб-конференції, присвяченій зоонозним трансмісивним векторним захворюванням. 
Однією з актуальних проблем світової ветеринарії в клініці домашніх тварин є трансмісивні захворювання собак, або CVBD® (Canine Vector Borne Diseases) - це група захворювань, небезпечних для здоров'я та життя собак, переносниками яких є кровоссальні комахи - кліщі, блохи, комарі, москіти. Більшість захворювань, що відносяться до CVBD®, є також небезпечними і для людей - зооантропонози, що надає цій групі захворювань особливого значення. До таких захворювань належать рикетсіози, хвороба Лайма, лейшманіоз, бартонелез, арбовіруси.

Необізнаність людини не тільки не запобігає, але й сприяє подальшому поширенню подібних інфекцій. Важливою мішенню для заражених кліщів, комарів і москітів є також людина. В Україні доведені зараження і смертність людей від лейшманіозу, високий відсоток зараженості хворобою Лайма. Своєчасна доступна діагностика та регулярна профілактика - запорука успіху в запобіганні епідемії трансмісивних захворювань людини і тварин.

Конференція CVDB 2014 об'єднує команду експертів в галузі трансмісивних захворювань з усього світу. Мета конференції - підвищення рівня обізнаності та інформування ветеринарних фахівців та фахівців охорони здоров'я з питання передачі та поширення трансмісивних захворювань, можливості та способи контролю зазначених захворювань.

Розділ «Клінічні випадки у ветеринарії» відбудеться в 15:00 (за київським часом) і буде присвячений найцікавішим клінічним випадкам трансмісивних захворювань з міжнародної практики і з практики України. Лікарям буде надана можливість поділитися клінічними випадками з властної практики в онлайн-режимі згідно з відповідною категорією: трансмісивні (векторні) захворювання собак та кішок.

Розділ «Зоонозні трансмісивні захворювання» відбудеться в 22:00 (за київським часом) - де медицина та ветеринарія об'єднують свої зусилля в боротьбі з поширеними трансмісивними захворюваннями. Команда визнаних міжнародних експертів обговорить особливості поширення трансмісивних захворювань серед людей і тварин. Інтерактивний круглий стіл буде присвячений темі: концепція «One Health» («Одне Здоров'я») та контроль за розповсюдженням трансмісивних захворювань в гуманній і ветеринарній медицині.
Доповідачі задаватимуть питання під час своїх презентацій і у всіх учасників буде можливість брати участь в онлайн голосуванні.