19 вересня 2019

У Почуйках відбувся день здоров’я

Під час заходу мешканці села Почуйки у Житомирській області змогли безкоштовно зробити обстеження свого організму


19 вересня 2019 року, с. Почуйки, Житомирська область, Україна — Компанія «Байєр» та ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» провели День здоров'я 19 вересня у селі Почуйки Житомирської області. Близько ста мешканців села мали змогу безкоштовно здійснити комплексне обстеження стану здоров'я у лікарів, які спеціально для участі у заході приїхали зі столичних медичних закладів.


Під час Дня здоров'я можна було перевірити щитовидну залозу за допомогою УЗД та отримати консультацію ендокринолога; визначити рівень цукру у крові, виміряти артеріальний тиск й отримати консультацію терапевта; перевірити слух і проконсультуватися в ЛОРа. Також на заході консультував гінеколог.


Захід викликав неабиякий ажіотаж серед місцевих мешканців. «День здоров’я - це дуже гарна ініціатива для села. Оскільки, на жаль, ми не в змозі забезпечити весь обсяг досліджень - в амбулаторії відсутня елементарна УЗД-діагностика. Багато літніх людей не можуть доїхати до Житомира, чи навіть – до Попільні. А в нашу місцеву амбулаторію літні люди якось можуть прийти, — поділився враженнями головний лікар амбулаторії Ярослав Васильович Цимбал, — завдяки проведеним обстеженням ми зрозуміли - які є патології, і кого потрібно терміново дообстежувати».


«Ми завжди турбуємося про громади, з якими співпрацюємо. В Почуйках минулого року ми відкрили наш насіннєвий завод, а сьогодні проводимо вже другий День здоров'я у селі. Минулого року консультував кардіолог та окуліст зі столиці, цього року – ендокринолог, гінеколог та ЛОР», — коментує директор з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю компанії «Байєр» в Україні Віталій Федьчук.


«Запобігти захворюванню завжди дешевше ніж його лікувати. Щорічне проведення профілактичних оглядів дуже корисне для виявлення проблем та швидкого реагування. Подібні заходи є вкрай важливими, сподіваємося це стане доброю традицією - пацієнти будуть розуміти важливість регулярних візитів до лікарів», - зазначила виконавчий директор ВГО "Асоціація превентивної та антиейджинг медицини», к. мед. н., доцент кафедри загальної практики (сімейної медицини) НМУ імені О.О. Богомольця, Ярослава Володимирівна Корост.


Про «Байєр» в Україні

«Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) зі штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина).

В Україні компанія «Байєр» розпочала роботу з 1992 року. Близько 500 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ, відділ захисту здоров’я тварин.

Аграрний напрямок компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин на ринку України, а також виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи, ріпаку та овочів. Важливим фокусом діяльності аграрного підрозділу є розвиток цифрового сільського господарства та точного землеробства.


Асоціація превентивної та антиейджинг медицини

Громадська організація, основною метою якої є сприяння підвищенню якості та тривалості життя населення шляхом розвитку профілактичної, гендерної та антивікової медицини, пропагування знань у цих галузях за допомогою лекцій, бесід, друкованих видань, виступів по радіо та телебаченню, міжнародних наукових і гуманітарних зв’язків. http://apam.org.ua


Контакти:
Відділ комунікацій - communication.ukraine@bayer.com