Керівництво компанії

Дітер Вайнанд

Dieter Weinand Zoom image

Керівник підрозділу Pharmaceuticals

 

Дітер Вайнанд - член Ради директорів Bayer AG та керівник підрозділу Pharmaceuticals (рецептурні препарати)  зі штаб-квартирою в м. Берлін, Німеччина, з 1 січня 2016 року.


Пан Вайнанд народився в м. Боппард, Німеччина. У 1960 році отримав ступінь магістра фармакології та токсикології в Університеті Лонг-Айленда, Нью-Йорк, та ступінь бакалавра з біології в коледжі Конкордіа, Нью-Йорк.


Під час своєї кар'єри, що нараховує більше 25 років, він обіймав різні позиції в комерційних, операційних і стратегічних напрямках фармацевтичної промисловості. Ці позиції включали керівництво бізнес операціями на ринках в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Європі, на Близькому Сході, в Африці, Латинській Америці і США в різних компаніях, у тому числі Pfizer та Bristol-Myers Squibb.


Він також був відповідальним за продуктову промоцію в різних терапевтичних областях, у тому числі в галузях серцево-судинних захворювань, онкології, дерматології, імунології, респіраторних та запальних захворювань. До переходу в фармацевтичний підрозділ Bayer, він був Президентом (Global Commercialization & Portfolio Management) в фармацевтичній компанії Otsuka Pharmaceutical Development & Commercialization Inc. в Прінстоні, Нью-Джерсі, США.

 

З 1 січня 2014 року, до свого призначення  членом Ради директорів Bayer AG, пан Вайнанд був членом Виконавчого комітету напрямку HealthCare і керівником підрозділу Pharmaceuticals.
Дітер Вайнанд одружений та має трьох дітей.