Управлінська Рада Байєр в Україні

Єнс Беренс

Генеральний директор, фінансовий директор ТОВ «Байєр» Україна

Jens Berens

Єнс Беренс отримав вищу освіту за спеціальністю «Електронна інженерія» в Кельнському Університеті прикладних наук (Німеччина)  у 1991 році. У 1993 році, також у Кельні, він продовжив навчання в Європейській Академії за напрямком бізнес менеджменту та отримав сертифікат консультанта з управління якістю в Асоціації Технічного Моніторингу.

 

Свою кар'єру в компанії Байєр Єнс Беренс розпочав інженером у 1984 році. У 1996 році був переведений на посаду менеджера, відповідального за закупівлі технічних продуктів і послуг для заводів компанії Байєр в Німеччині. Згодом Єнс працював менеджером зі стратегічних ресурсів в штаті Індіана, США, а у 2001 році очолив департамент стратегічних закупівель Байєр у Нью-Йорку.

 

В серпні 2004 року Єнс Беренс повернувся до Німеччини, щоб продовжити роботу на посаді віце-президента відділу закупівель групи Bayer HealthCare в Європі та глобального постачання. Завдяки оптимізації витрат служби закупівель, йому вдалося відчутно підвищити фінансові показники Bayer HealthCare. Як результат, у 2006 році Єнс був призначений на посаду віце-президента компанії з бізнес-планування та управління, відповідального за постачання продукції.

 

Впродовж чотирьох продуктивних років на цій посаді Єнс проявив себе як відповідальний і висококваліфікований керівник, після чого у 2010 році очолив службу корпоративної підтримки бізнес-групи Bayer HealthCare в Китаї.

Отримавши великий досвід роботи в таких регіонах як Китай, Гонконг, Тайвань, Японія, Європа та Сполучені Штати, з липня 2015 року Єнс Беренс розпочав роботу в Україні на посаді генерального і фінансового директора ТОВ «Байєр».

 

З жовтня 2010 року Єнс Беренс є членом глобальної управлінської групи «Bayer Global Leadership Circle» (Bayer Top 400).