Управлінська Рада Байєр в Україні

Ганна Сарсекова

Керівник департаменту по роботі з персоналом

Hanna SarsekovaГанна Сарсекова закінчила романо – германський факультет Луганського Національного Педагогічного Університету (ЛНПУ) та Київський Інститут Інвестиційного Менеджменту (КІІМ).
Свій кар’єрний шлях Ганна розпочинає в 2002 році в проекті технічної допомоги Міжнародної Фінансової Корпорації, що входить до складу Групи Світового Банку.
 
З 2004 року Ганна займається розвитком та навчанням персоналу мережі готелів Radisson SAS Hotels (першої міжнародної готельної мережі, яка вийшла на український ринок).
 
З жовтня 2006 року Ганна працює на позиції Керівника відділу по роботі з персоналом компанії A.P. Moller – Maersk. В 2008 році вона переходить на посаду Керівника відділу управління персоналом Чорноморського сектору A.P. Moller – Maersk (Україна, Румунія, Грузія).
 
В 2010 році Ганна розпочинає свою роботу в групі компаній Shell в Україні. На посаді Директора департаменту управління персоналом Ганна керує командою професіоналів, яка забезпечує HR підтримку 2 500 співробітникам.
 
В серпні 2014 року Ганна приєднується до команди ТОВ «Байєр» і займає посаду керівника департаменту по роботі персоналом.
 
Ганна заміжня і виховує маленького сина, успішно поєднуючи кар’єрний розвиток з турботою про родину.