Дослідження задля прогресу медицини і користі для пацієнтів

Bayer – це єдина міжнародна компанія, яка паралельно досліджує позитивні зміни у стані здоров’я не лише людини, але й тварин та рослин. Систематична та інтенсивна співпраця дослідників, що виходить за межі їхньої первинної спеціалізації, створює додатковий стимул. Від всесвітньовідомих фармацевтичних препаратів до високотехнологічних платформ, від інноваційних технологій діагностики до лікарських засобів для тварин – компанія Bayer у всіх напрямках плекає культуру інновації, незважаючи на державні кордони та області досліджень.

Напрямки досліджень компанії Bayer у світі

Pharmaceuticals (рецептурні препарати)

 Zoom image
Д-р Юрген Клар та д-р Міхаель Бьотгер (зліва направо) із Bayer у м. Вупперталь оцінюють зображення, які показують стан кровоносних судин сітківки ока.

Відкриття нових молекул у підрозділі Pharmaceuticals зосереджене на галузях кардіології, онкології, офтальмології, гематології, радіології та гінекології.

Consumer Health (безрецептурні препарати)

 Zoom image
Андреас Вернер (зліва) та Франческо Ло Гранде контролюють очищення стержнів-вимішувачів у виробничому міксері для виготовлення препарату Bepanthen™ в формі мазі.

Діяльність з досліджень та розробок нашого підрозділу Consumer Health здійснюється в наших центрах розробки препаратів у м. Морістаун, штат Нью-Джерсі, та м. Мемфіс, штат Тенесі, США, а також у м. Ґаяр, Франція та спрямована на створення безрецептурних лікарських засобів, медичних препаратів для догляду за шкірою, сонцезахисних засобів та харчових добавок. Виходячи з потреб кінцевих споживачів компанії, наші дослідницькі стратегії покликані розширити та покращити портфель бренду за допомогою нової продукції та форм випуску препаратів. Також, ми намагаємося досягти того, щоб деякі існуючі рецептурні препарати були перекласифіковані в безрецептурні лікарські засоби. У 2014 році, ми запровадили цілий ряд нової продукції в асортименті, представленому на різних ринках. Зокрема, ми впровадили нові форми випуску та вживання існуючих брендів, таких як Canesten™, Bepanthen™/Bepanthol™, Coppertone™ та Dr. Scholl’s™.

Animal Health (Захист здоров’я тварин)

Асистент лабораторії Каролін Гейєр досліджує круглих червів у лабораторії у м. Монхайм, Німеччина.

Основна увага досліджень та розробок у нашому структурному відділі ветеринарії (Animal Health) зосереджена на протипаразитних засобах, антибіотиках та лікарських засобах для лікування неінфекційних розладів у тварин. Наші науково-дослідницькі центри функціонують у Німеччині, Сполучених Штатах, Новій Зеландії та Бразилії. Однак, основна дослідницька діяльність здійснюється у м. Монхайм, Німеччина. Ми зміцнюємо цей напрямок, безперервно визначаючи нові можливі молекули для розробки.